Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » F » Frais Monde

Frais Monde

Cena (Kč):

Značka

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Určeno na

Jednotkové množství

Určeno pro

Produkty tohoto výrobce

 • Frais Monde Bílý Mošus a Grepfruit Parfémový Olej 12ml

  Frais Monde Bílý Mošus a Grepfruit Parfémový Olej 12ml

  Akce

  2 dny

  Frais Monde Bílý Mošus a Grepfruit Parfémový Olej Osvěžující a pronikavá jako málo jiných esencí. Svým živým středomořským charakterem odhaluje nečekaný exotický tón.V tomto parfému zjemněná o pudrovou vůni mošusu.Ten se objevuje až po chvíli a propůjčuje této kombinaci elegantní tón.Čistá olejová esence vůně Muschio Bianco e Pompelmo.Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí apod.

  252 Kč -38% 409 Kč

 • Frais Monde Švestka a Bambus Parfémový Olej 10ml

  Frais Monde Švestka a Bambus Parfémový Olej 10ml

  Akce

  2 dny

  Frais Monde Švestka a Bambus Parfémový Olej  Velmi zajímavá kombinace, která vás jistě mile překvapí a budete se k ní rádi vracet. Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí apod.

  252 Kč -38% 409 Kč

 • Frais Monde šedá Ambra Parfémový Olej 12ml

  Frais Monde šedá Ambra Parfémový Olej 12ml

  Akce

  2 dny

  Frais Monde šedá Ambra Parfémový Olej  Šedá Ambra - pro vytvoření magické harmonie rafinovanosti a elegance. Současná a neodolatelná Ambra, intenzívní vůně vzácné pryskyřice.Čistá olejová esence vůně Ambra Grigia.Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí apod.  

  182 Kč -18% 222 Kč

 • Frais Monde Vetiver Parfémový Olej 12ml

  2 dny

  Frais Monde Vetiver Parfémový Olej Vetiver - esence evokující hluboké dojmy. Svými intenzivními a vibrujícími tóny je mezi vůněmi tou nejvyhledávanější.Čistá olejová esence vůně Vetiver.Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí apod.

  252 Kč

 • Frais Monde Broskvový krém a Bílý Mošus Parfémový Olej 10ml

  Frais Monde Broskvový krém a Bílý Mošus Parfémový Olej 10ml

  Akce

  2 dny

  Frais Monde Broskvový krém a Bílý Mošus Parfémový Olej  Broskvový krém a bílý mošus - parfémový olej. Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí apod.

  252 Kč -38% 409 Kč

 • Frais Monde Zelené Jablko Ambra Parfémový Olej 10ml

  Frais Monde Zelené Jablko Ambra Parfémový Olej 10ml

  Akce

  2 dny

  Frais Monde Zelené Jablko Ambra Parfémový Olej Zelené jablko a Ambra - parfémový olej. Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí apod.

  119 Kč -59% 293 Kč

 • Frais Monde Meruňkový Krém a Bílý Mošus Parfémový Oil SpaFruit 10ml

  Frais Monde Meruňkový Krém a Bílý Mošus Parfémový Oil SpaFruit 10ml

  Akce

  2 dny

  Frais Monde Meruňkový Krém a Bílý Mošus Parfémový Oil SpaFruit  Meruňkový krém a bílý mošus - parfémový olej. Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí apod.

  252 Kč -38% 409 Kč

 • Frais Monde Slézový Květ a Bobule Hlohu Parfémový Olej 12ml

  Frais Monde Slézový Květ a Bobule Hlohu Parfémový Olej 12ml

  Akce

  2 dny

  Frais Monde Slézový Květ a Bobule Hlohu Parfémový Olej  Sléz a Bobule Hlohu - něžná náruč květin plná hřejivých tónů omamných slézových plátků nenápadně harmonizuje s trpkými bobulemi hlohu. Nádherná a originální kombinace vás zahalí do křehké a překvapivě osvěžující vůně.Čistá olejová esence vůně Malva e Bacche di Biancospino.Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí apod.

  252 Kč -38% 409 Kč

 • Frais Monde Bílý Mošus a Grepfruit EDT 30ml Toaletní voda

  2 dny

  Frais Monde Bílý Mošus a Grepfruit EDT Osvěžující a pronikavá jako málo jiných esencí. Svým živým středomořským charakterem odhaluje nečekaný exotický tón.V tomto parfému zjemněná o pudrovou vůni mošusu.Ten se objevuje až po chvíli a propůjčuje této kombinaci elegantní tón.Bílý Mošus a Grepfruit toaletní voda ve spreji.  

  319 Kč

 • Frais Monde Oceán Parfémový Olej 12ml

  Frais Monde Oceán Parfémový Olej 12ml

  Akce

  2 dny

  Frais Monde Oceán Parfémový Olej  Oceán - hluboce se nadechněte než skočíte do opojné vodní vůně. Tato elegantní parfemace pramení v ušlechtilých olejových esencích a nabízí koncert výrazných svěžích tónů, vhodných pro každý moment dne.Čistá olejová esence vůně Oceano.Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte esenci po kapkách na teplá místa na kůži - zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí apod.

  202 Kč -38% 327 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám