Podrobné informace

Gelové oční kapky pro ochranu a úlevu unavených a podrážděných očí v důsledku zátěže životního prostředí jako je práce na počítači nebo čtení.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: VISINE
Kód výrobku: 190540
Kód EAN: 3574660526264
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Unavené oči je výraz používaný k popisu pocitů očních obtíží objevujících se často po intenzivním soustředění. Činnosti jako dlouhotrvající práce na počítači, čtení a řízení vozidel mohou souviset se snížením četnosti mrkání, které může často vést k nepříjemným příznakům unavených očí. Tento stav souvisí s nedostatečným zvlhčováním očního povrchu způsobeným nevhodným složením slz nebo jejich nedostatečnou tvorbou.

Proč používat přípravek řady VISINE

  • Visine unavené oči napomáhají obnově slzného filmu.
  • Gelové oční kapky působí okamžité osvěžení a oživení očí.
  • Zajišťují zvlhčení očí sloužící k ochraně a úlevě u unavených, namáhaných a podrážděných očí. Tyto obtíže mohou znamenat nástup příznaků suchých očí v důsledku zátěže životního prostředí jako jsou práce na počítači, čtení a řízení vozidel.

Složení

Visine unavené oči obsahuje přírodní složku (TS-polysacharid) výtažek ze semen stromu Tamarindus indica (tamarind indický). Jedna lahvička 15 ml obsahuje 10 ml přípravku: TS-polysacharid 0,5 %, mannitol,monohydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, benzalkonium-chlorid avodu na injekci (WFI).

Dávkování

Zakloňte hlavu a opatrně kápněte 1-2 kapky do obou očí. Přípravek používejte 3-4x denně. Přípravek spotřebujte do 30 dnů po prvním otevření. Nepoužívejte současně jiný oční přípravek, protože by mohlo dojít k ovlivnění účinku.

Kontraindikace: Nedoporučuje se používat při nošení kontaktních čoček. Tento přípravek nepoužívejte, pokud jste přecitlivělí na kteroukoli složku. Vedlejší příznaky: Pokud se do oka dostane více kapek, může dojít k zastřeni zraku. Je to běžný jev, který se odstraní mrkáním.

Balení obsahuje 10 ml.

Recenze (19)

Recenze produktu VISINE Unavené oči 10 ml

Recenze od 19 uživatelů s celkovým hodnocením 96 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (4)

80 %

(6) (6)

100 %

(6) (7)

100 %

(5) (9)

100 %

(8) (7)

100 %

(6) (9)

100 %

Hodně pomůže při práci na PC

(7) (5)

80 %

(5) (8)

80 %

(7) (6)

100 %

Pocit úlevy

(8) (7)

100 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu VISINE Unavené oči 10 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(10) (10) (0) 03/04/2013

* *. - šmejd pozor

pripravek obsahuje BAC benzalkonium-chlorid coz je konzervacni latka poskozujici oci ..kapky s limitem 4 kapky denne jsou vyhozene penize ..visine jsou nejhorsi kapky na oci co existuji

Vstoupit do diskuze