Lékárna.cz

Vypadávání vlasů

MINORGA Kožní roztok 20 mg 3 x 60 ml

Léčivý přípravek

MINORGA Kožní roztok 20 mg 3 x 60 ml MINORGA Kožní roztok 20 mg 3 x 60 ml

K léčbě ztráty vlasů (alopecie) u mužů i žen. Ve formě roztoku se…

Skladem

761 Kč

MINORGA Kožní roztok 20 mg 60 ml exp. 29.02.2024

Léčivý přípravek

MINORGA Kožní roztok 20 mg 60 ml 29.02.2024 MINORGA Kožní roztok 20 mg 60 ml 29.02.2024

Expirace

K léčbě ztráty vlasů (alopecie) u mužů i žen. Ve formě roztoku se…

Momentálně nedostupné

Vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je zcela přirozená věc a běžně za jeden den může člověku vypadnout až 300 vlasů. Jedná se tedy o proces obměny s následným růstem vlasů nových. Ne vždy ale vlasy rostou tak rychle, jak bychom si přáli, a proto přichází na řadu přípravky proti vypadávání vlasů u žen i mužů. V naší nabídce najdete vlasové aktivátory, kofeinové šampóny včetně značek Plantur 39 a Alpecin nebo kožní roztoky Minorga k léčbě alopecie pro muže i pro ženy.

Když vlasy nerostou

  • Pokud vás trápí nadměrný výskyt lupů a potřebujete podpořit tvorbu vlasového fondu, zajisté Vás jednoduchou aplikací a zaručeným účinkem příjemně překvapí regulátor růstu, který stačí jednoduše vetřít do pokožky.
  • Kvalita vlasů a jejich řídnutí může být také ovlivněna kolísáním hladiny hormonů v těle. Ženám se tak například mohou tvořit vlasy slabší, může dojít k lámání a vypadávání vlasů. Pro ně jsou určeny přípravky řady Plantur 39, které byly vyvinuty v Německu a jejich snadná aplikace a prokazatelný účinek pomůže navrátit sebevědomí každé ženě.
  • Dědičný úbytek vlasů neboli androgenní alopecie naopak trápí mnoho mužů. Jedná se o vypadávání vlasů zapříčiněné oslabením vlasových kořínků testosteronem. Každodenní aplikací přípravku s výtažky kofeinu můžete významně napomáhat boji proti nadměrnému úbytku vlasů.

Někdy je na náš vkus nedostatečná i kvalita vlasů, celkový objem a lesk. Vyberte si široké nabídky šamponů, které tyto starosti vyřeší, zabrání vysoušení a poškození nebo celkově vlasy posílí a podpoří jejich růst.

Kategorii Vypadávání vlasů najdete i na našem slovenském e-shopu MojaLekáreň.sk

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.