Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Přípravky na chřipku a nachlazení » Přípravky na vlhký kašel

Přípravky na vlhký kašel

Vlhký kašel, obvykle spojený s vykašláváním hlenu, je sice o poznání méně nepříjemný než kašel suchý, nejedná se ale o zrovna milou záležitost. Naštěstí se jej můžete snadno zbavit za pomoci volně prodejných léků a čajů, které změní skladbu hlenu tak, aby bylo možné jej snadno vyloučit z organismu, a zároveň působí blahodárně na horní cesty dýchací. 

Můžete také vyzkoušet přípravky, které působí jak na suchý, tak na vlhký kašel, tedy kompletně na zánět horních dýchacích cest. Většinou se jedná o kombinace několika aktivních složek, které se doplňují tak, aby poskytly ideální řešení a co nejrychleji nemocnému ulevily. 

Je zbytečné vyčerpávat organismus marným bojem s infekcí, když mu můžete snadno, rychle a také účinně pomoci díky námi doporučeným léčivům. A pro ty, kterým sirupy, kapky a tablety zrovna nepřirostly k srdci, přinášíme vodné bylinné čaje!

Pryč s kašlem… Ať už je jakýkoliv!

Stoptussin je právě jedním z přípravků, které v sobě ukrývají hned dvě účinné látky a působí tak na jakýkoli kašel, ne nutně ten vlhký. Dostupné jsou celkem dvě varianty: kapky s aromatem alpských květin, či sirup, který mohou bez obav užívat také děti. 

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám