Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Přípravky na podporu trávení a vylučování » Přípravky na hemoroidy

Přípravky na hemoroidy

S hemoroidy (nesprávně často používané hemeroidy) má podle statistik zkušenost sedm z deseti lidí. Někteří se s ním setkají jen jednou nebo dvakrát, ale většina se tímto onemocněním trápí dlouhodobě a nepříjemné příznaky se často vrací.

Naše nabídka vám léčbu jistě usnadní a navíc nemusíte se svým problémem do kamenné lékárny, ale samoléčba určitě nenahradí návštěvu lékaře. Pokud jsou vaše obtíže vážné nebo dlouhodobé, určitě konzultaci s odborníkem neodkládejte. 

Co jsou hemeroidy?

Hemoroidy, často nesprávně hemeroidy, nebo také zlatý píštěl či zlatá žíla, jsou intimní zdravotní problém, který přichází téměř bez varování a způsobuje nepříjemné bolesti a nepohodu pacientům bez ohledu na věk či pohlaví. K jejich tvorbě dochází vlivem zánětu (zduření) a rozšíření křečových žil v konečníku. V důsledku toho pacient pociťuje bolest při vyměšování, objevují se malé uzlíky v oblasti konečníku a typickým příznakem je i krev ve stolici. Velmi častým problémem, který ztrpčuje život, je svědění a podráždění v okolí konečníku.

Vnější a vnitřní hemoroidy

Vnější hemoroidy – malé měkké a nebolestivé uzlíky zbarvené do modra, které se vyskytují kolem řitního otvoru, vnější hemoroidy nekrvácí.

Vnitřní hemoroidy – nachází se uvnitř konečníku a způsobují otoky, následné bolesti a krvácení při stolici. Bohužel někdy dochází k jejich nepříjemnému vyhřeznutí (prolaps), kdy je potřeba je vrátit operativně zpět. Obecně jsou vnitřní hemoroidy ale méně bolestivé než vnější.

Každý, kdo se s hemoroidy setká poprvé, hledá a pátrá, co na hemoroidy pomáhá. Do lékárny se obává jít, proto pohodlným řešením je volný prodej a ideálně soukromě na internetu. Je pochopitelné, že každý dá nejdříve přednost domácí léčbě. Naštěstí výběr léčivých přípravků na hemoroidy je veliký a účinnost zaručená.

Co na hemoroidy pomáhá

 • čípkyzmírňují nepříjemné tlaky, bolest, svědění či pálení v konečníku (nejžádanější je Spofax nebo čípky Faktu)
 • krémy – působí protizánětlivě a ulevují od bolesti (např. krém Procto-Glyvenol, který má i praktický aplikátor nebo krém Hemoral)
 • masti – napomáhají zástavě krvácení, přinášejí úlevu od bolesti i svědění, zároveň regenerují postiženou oblast (mezi favority patří např. Faktu mast)
 • gely – příjemný masážní gel, který uleví od bolesti a působí na vstřebávání otoků (např. vynikající Herbactive gel nebo Hemostop gel)
 • léky proti bolesti – rychlá úleva od bolesti, pomáhají volně prodejná analgetika
 • bylinné koupele – vyzkoušejte určitě bylinnou koupel Hemoral
 • bylinky – velmi účinné a již našimi babičkami vyzkoušené jsou koupele v odvaru z dubové kůry nebo hojivého heřmánku

Co hemoroidy  zhoršuje a důvody, proč nemocných přibývá

 • dlouhé sezení (u počítače, v autě)
 • špatná strava (nedostatek ovoce, zeleniny, vlákniny, příliš kořeněná jídla)
 • nedostatek tekutin (voda, čaje, neslazené nápoje atd.)
 • jde o částečně dědičné onemocnění

Pokud jste již vyzkoušeli všechno i naše volně prodejné léky na hemoroidy, ale problémy přetrvávají, je nejvyšší čas obrátit se na lékaře. Hemoroidy jsou nepříjemná záležitost, ale toto onemocnění má řešení.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám