Oblíbené položky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Domácí elektrospotřebiče » Ventilátory » Stolní ventilátory

Stolní ventilátory

Připravte se na parné léto. Malé stolní ventilátory jsou přenosné, a tak je využijete doma i v práci. Velkou výhodou je jejich skladnost, jednoduchost a nenáročnost. Můžete je zapojit všude, kde je elektrická zástrčka, zaberou totiž jen minimum místa. V naší nabídce najdete především domácí ventilátory Sencor, které mají nastavitelný úhel sklonu a automatickou rotaci, kterou v případě potřeby můžete zastavit. Potěší vás také tichým provozem.

Buďte v pohodě i v horkém létě

Pokud doma ani v práci nemáte klimatizaci, určitě v tzv. vlnách veder trpíte. Interiér je přehřátý a nelze ho vyvětrat ani přes noc. Ještě horší jsou vedra ve městech, kde se teplo drží daleko více. Malý stolní ventilátor představuje oproti klimatizaci o mnoho nižší investici, a přesto splní svůj účel. Interiér sice neochladí, ale vám díky němu bude příjemně.

A jak vlastně malé ventilátory fungují? Silný proud vzduchu doslova odfoukne teplo z povrchu pokožky a vy se pak cítíte daleko lépe. Ale pozor, není vhodné mít na sebe dlouhou dobu přímo puštěný větrák. Doporučujeme využít automatickou rotaci nebo ho nechat chvíli foukat do opačného koutu místnosti.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám