Úvodní strana Výživa a hubnutí Sportovní výživa Sacharidy, gainery Nad 26 % bílkovin

Přípravky se sacharidy nad 26 % bílkovin

Získejte novou svalovou hmotu díky pravidelné konzumaci sacharidů a gainerů s více než 26% obsahem bílkovin. Gainery perfektně navýší obsah nezbytných sacharidů v jídelníčku a vy tak budete o krok blíž k vaší vysněné vyrýsované postavě.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Přípravky se sacharidy nad 26 % bílkovin - detailní popis

Kdo nejvíce ocení vyšší příjem sacharidů ve svém jídelníčku?

Gainery a sacharidy s vyšším obsahem proteinů ocení každý správný kulturista, ale hodí se i pro fitness nadšence, kteří chtějí zvětšit objem svých svalů a podávat lepší fyzické výkony. Sacharidy jsou pro rychlý nárůst svalů naprosto nezbytné, a proto je důležité je pravidelně konzumovat pro dosažení optimálních výsledků.

Jak si časově rozvrhnout konzumaci gainerů?

Konzumace gainerů s vysokým obsahem bílkovin je důležitá hlavně po tréninku, kdy je tělo pořádně vyčerpané a potřebuje dodat velkou porci potřebných sacharidů. První jídlo po tréninku musí obsahovat sacharidy, které zásobí lidský organismus energií, a proto se jako vhodný potravinový doplněk po tréninku jeví právě gainery.

Velkou chybou začínajících sportovců je konzumace proteinů ihned po tréninku, nejdůležitější je dodat vyčerpaným svalům energii a teprve po 1 – 2 hodinách podávat produkt s obsahem proteinů, který zajistí nárůst svalové hmoty.

Pokud přemýšlíte, jestli máte raději konzumovat velké nebo malé množství sacharidů, je důležité vzít v potaz cíle, které jste si na začátku stanovili. Pokud se snažíte zhubnout, po tréninku přijímejte menší množství sacharidů. Jedinci, kteří se snaží nabrat svalovou hmotu, by měli příjem sacharidů po tréninku naopak zvýšit.

Který gainer s vysokým obsahem proteinů si vybrat?

Nejideálnější a nejčastěji doporučované jsou gainery se 70% obsahem sacharidů, který je univerzální a hodí se pro sportovce, kteří chtějí zhubnout, i pro kulturisty, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu. Pozor: vysoký příjem sacharidů není vhodný pro jedince, kteří rychle nabírají tuk, neboť by mohl způsobit přibírání na tělesném tuku.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka