Úvodní strana Výživa a hubnutí Sportovní výživa Sacharidy, gainery Do 25 % bílkovin

Přípravky se sacharidy do 25 % bílkovin

Osvalte své tělo díky pravidelné konzumaci sacharidů a gainerů s nižším obsahem bílkovin. Nízkoproteinové gainery obsahující 25 % bílkovin perfektně navýší obsah nezbytných sacharidů v jídelníčku a vy tak budete o krok blíž k vaší vysněné vyrýsované postavě.

Přípravky se sacharidy do 25 % bílkovin - detailní popis

Gainery a sacharidy ocení každý správný kulturista, ale hodí se především pro fitness nadšence, kteří chtějí zvětšit objem svých svalů a podávat lepší fyzické výkony, ale nepotřebují k tomu obrovský příjem bílkovin. Sacharidy jsou pro rychlý nárůst svalů naprosto nezbytné, a proto je důležité je pravidelně užívat tak, abyste dosáhli postavy, kterou chcete.

Kdy by se měly gainery konzumovat?

Konzumace gainerů je důležitá hlavně po tréninku, kdy je tělo pořádně vyčerpané a potřebuje dodat velkou porci potřebných sacharidů. První jídlo po tréninku musí obsahovat sacharidy, které zásobí lidský organismus energií, a proto se jako vhodný potravinový doplněk po tréninku jeví právě gainery.

Velkou chybou začínajících sportovců je konzumace proteinů ihned po tréninku, nejdůležitější je dodat vyčerpaným svalům energii a teprve po 1 – 2 hodinách podávat produkt s obsahem proteinů, který zajistí nárůst svalové hmoty.

Jestliže se snažíte zhubnout, po tréninku přijímejte menší množství sacharidů. Jedinci, kteří se snaží nabrat svalovou hmotu, by měli příjem sacharidů po tréninku naopak zvýšit.

Jaký gainer je u sportovců nejoblíbenější?

Nejideálnější a nejčastěji doporučované jsou gainery se 70% obsahem sacharidů, který je univerzální a hodí se pro sportovce, kteří chtějí zhubnout, i pro kulturisty, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu.

Na vysoký příjem sacharidů si dávejte pozor,  pokud rychle nabíráte tuk, neboť byste mohli nabrat pouze tuk a od vaší vysněné postavy se tak spíše vzdálit.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám