Podrobné informace

Pro okamžité ochlazení zhmoždění nebo výronu a zmírnění průvodních projevů těchto zranění, otoků, podlitin a modřin.

Informace o produktu

Výrobce: MADAUS GMBH, KOLÍN NAD RÝNEM
Značka: REPARIL
Produktová řada:
Kód výrobku: 5775
Kód EAN: 8594070430024
Držitel rozhodnutí: MADAUS GMBH, KOLÍN NAD RÝNEM

Reparil® Ice Spray se používá ke zmírnění průvodních projevů malých sportovních úrazů.

Reparil® Ice Spray ochladí malé sportovní úrazy svým speciálním složením spolehlivě a dlouhodobě. Byl vyvinut zvláště pro potřeby sportovců, má příjemně svěží vůni a na kůži je dobře snášen. Nesmí se nanést do očí, na sliznice a do otevřených ran.

Návod k použití: K ochlazení aplikujte nejméně ze vzdálenosti 15 cm po dobu 5 vteřin nebo do pocitu úlevy. Při aplikaci držte spray svisle.

Ochlazení zhmoždění nebo výronu
Okamžitým ochlazením jakéhokoliv poranění (např. zhmoždění nebo výronu), jehož průvodními projevy jsou otoky, podlitiny a modřiny, můžete tyto průvodní projevy zmírnit. To uděláte nejlépe ledovým zábalem (plátěný váček naplněný ledem), ale můžete improvizovat a nahradit ledový zábal buď plátěným vycpávkovým polštářkem namočeným ve studené vodě, anebo balíčkem zmrzlé zeleniny. Jinou možností je ponořit poraněnou část těla do studené vody. Možná znáte výše uvedené rady z příruček první pomoci. Nejčastěji však k malým sportovním úrazum nepřijdete ve své kuchyni u mrazáku a umyvadla, ale na kole v přírodě, na tenisových a squashových kurtech, fotbalových hřištích nebo ve sportovních halách. Co teď? Naštěstí je tady Reparil® Ice Spray, který chladí spolehlivě a dlouhodobě. Jeho okamžité použití přinese úlevu a zmírní průvodní projevy malých sportovních úrazů. Nezabere moc místa, takže je dobré mít ho vždy po ruce ve své sportovní tašce.

Recenze (1)

Recenze produktu Reparil Ice spray 200ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Reparil Ice spray 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze