Úvodní strana Domácnost a zvířata Chovatelské potřeby Psi Oblečky a postroje pro psy Reflexní vesty

Reflexní vesty

Zvyšte bezpečnost svého psa díky reflexní bezpečnostní vestě a reflexním postrojům. Díky své barevnosti a reflexním prvkům bude váš pejsek vždycky nepřehlédnutelný.

Reflexní vesty - detailní popis

Každý majitel psa měl určitě někdy o svého chlupatého miláčka při nočním venčení strach. Pokud máte pejska na volno bez vodítka, nikdy nevíte, kdy může vběhnout na silnici. A večer by jej mohl nějaký neopatrný řidič snadno přehlédnout. S vašimi obavami vám ale může pomoct reflexní vesta pro psa. Díky své barevnosti a reflexním prvkům bude váš pejsek vždycky nepřehlédnutelný. Vesty pro psy existují v různém barevném provedení, takže si můžete vybrat takovou, která by podle vás mohla vašemu pejskovi slušet nejvíce. Kromě bezpečnostní stránky může tedy sloužit také jako módní obleček.

V naší nabídce Lékárna.cz můžete vybírat z vest nejrůznějších velikostí, takže najdete určitě takovou, která sedne i vašemu pejskovi.

Lékárna.cz nabízí reflexní vesty

  • v žlutém barevném provedení - vesta je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
  • v oranžovém barevném provedení - je měkká a teplá, vysoce reflexní, umožňující psovi dostatečný pohyb.
    Přiléhavý střih chrání hrudní koš a udržuje ho v suchu.

Doplňkové zboží

Vedle nabídky reflexních vest pro psy u nás naleznete značkové i cenově dostupná krmiva a doplňkové zboží jako je kosmetika pro psy, hračky, obojky a vodítka pro psy i kočky, postroje a další chovatelské potřeby.

TIP:Ať je váš pejsek malý nebo velký, máme pro něj to pravé vodítko i obojek.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám