Podrobné informace

Je určen pro speciální péči – napomáhá chránit a regeneruje pokožku po agresívní radioterapii. Obsahuje aktivní přírodní složky s regeneračními vlastnostmi.

Informace o produktu

Výrobce: Industrial Farmacéutica, Cantabria
Produktová řada:
Kód výrobku: 268702
Kód EAN: 8470003725323
Držitel rozhodnutí: Industrial Farmacéutica, Cantabria

Aktivní účinnou složkou krému Radiocare je vyčištěný sliz hlemýždě Cryptomphalus aspersa, jehož zkrácený název je CAS. CAS má silné regenerační a antioxidační účinky, které napomáhají při ochraně pokožky před agresivními vnějšími vlivy, jako je popálení nebo silná ionizační radiace. Napomáhá znovuvytvoření kolagenu pokožky (žádná jiná molekula toho není schopna) a procesu vytváření vrstvy zvané epidermis.

Radiocare zklidňuje a vyživuje poškozenou pokožku, zvyšuje její pružnost a měkkost, a to i v případě nejcitlivější pokožky.

Použití
Radiocare krém 150 ml aplikujte v dávce 0,1 - 0,2 gramu / cm2 (tj. přibližné množství krému odpovídající velikosti třešně na 10 cm2 plochy ozařované pokožky) a jemně vmasírujte do pokožky. Krém nanášejte 1x denně, ideálně 3-4 hodiny po ozařování na místo zakreslené lékaři. Zahájení aplikace krému se doporučuje 10-15 dní před radioterapií, celkově má být přípravek aplikován nejméně 29 dní.

Povrch pokožky zasažené radioterapií je třeba chránit i od slunečního záření, ozářená část se nesmí vystavit přímému slunečnímu nebo UV záření ještě po dobu několika let. Je třeba být opatrný i při opalování celého těla, respektive některých částí pokožky. Konzultujte se svým lékařem, jaký opalovací krém nebo prostředek doporučuje proti slunečnímu záření. Je žádoucí používat produkty na opalování minimálně s faktorem ochrany číslo 15 a více.

Obecné informace a upozornění:
Krém je určen pouze k zevnímu použití. Přípravek je dermatologicky testován. Přípravek spotřebujte do 9 měsíců od otevření.
Skladujte při pokojové teplotě.

Recenze

Recenze produktu Radiocare krém 150 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Radiocare krém 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze