Oblíbené položky

Předcházíme rakovině - diskuze

Kód výrobku: 26846
Jak zdravě žít ve smyslu skutečné prevence proti rakovině.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Předcházíme rakovině

Jak zdravě žít ve smyslu skutečné prevence proti rakovině.

Informace o produktu

Výrobce: Computer Press, a.s.
Kód výrobku: 26846
Kód EAN: 9788072263752
Držitel rozhodnutí: Computer Press, a.s.

Letopočet začíná dvojkou, věda a technika kráčí neuvěřitelným tempem kupředu, ale lidé umírají zcela zbytečně na rakovinu. Věda a technika dnes umožňuje rakovinu úspěšně léčit a ve většině případů vyléčit, ale lidé na ni přesto stále umírají. Proč? Žijí nezdravě, nesledují signály svého těla, bojí se jít k lékaři.
Prof. MUDr. Zdeněk Dienstbier, DrSc., předseda Ligy proti rakovině, si v květnu 2000 ve svém rozhovoru v tehdejším časopise PATRON postěžoval, že hlavním problémem v České republice je zejména nedostatečná prevence. Reakcí na tento článek byl nápad vydat tuto knihu. Průvodce pro každého z nás.
Tato publikace vás v úvodu seznámí se strohými daty, grafy a čísly o výskytu rakoviny na našem území. Nenechte se však touto částí knihy odradit – je potřebná pro pochopení situace a pro nalezení správného směru prevence.
V knize se však hlavně dočtete o tom, jak zdravě žít ve smyslu skutečné prevence proti rakovině – o životním stylu, stravě, pohybových aktivitách. Naleznete pokyny, jakým způsobem a jak často sledovat případné změny na svém těle, abyste včas odhalili skrytého nepřítele. Tyto instrukce jsou psány zvlášť pro ženy, zvlášť pro muže – neboť každá skupina má své nejčastější typy tohoto onemocnění. Pomocí návodů v této knize sledujte svůj zdravotní stav – nemusíte to přehánět a stát se posedlými hypochondry, pouze si všímejte nezvyklých příznaků či projevů. Nebojte se navštívit lékaře – pokud díky této publikaci příznaky odhalíte včas, máte vysoké šance na uzdravení. Důležité je také přihlédnout k rodinné zátěži a rizikovým faktorům. Patříte-li do skupiny vystavené vyšším rizikům, měli byste znát možnosti, jak snižovat pravděpodobnost výskytu onemocnění u vás – kapitoly o kouření, alkoholu, výživě, nadváze, dietách, slunění, významu pohybu, ale i mnoho dalších, vám v tom pomohou. A víte, že k prevenci patří také správně uvolněná páteř a posilované svalstvo? Cviky doporučované Ligou proti rakovině naleznete v této knize také.
Pokud tato kniha napomůže byť jen několika dalším lidem onemocnění přežít a plnohodnotně žít dál, bude to dobrý start na dráze, kterou si Liga proti rakovině vytyčila.

Recenze

Recenze produktu Předcházíme rakovině

Diskuze

Diskuze k produktu Předcházíme rakovině

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám