Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Předcházíme rakovině

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Předcházíme rakovině
Jak zdravě žít ve smyslu skutečné prevence proti rakovině. Více informací
Kód výrobku: 26846
Cena s DPH: 101 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Předcházíme rakovině

Letopočet začíná dvojkou, věda a technika kráčí neuvěřitelným tempem kupředu, ale lidé umírají zcela zbytečně na rakovinu. Věda a technika dnes umožňuje rakovinu úspěšně léčit a ve většině případů vyléčit, ale lidé na ni přesto stále umírají. Proč? Žijí nezdravě, nesledují signály svého těla, bojí se jít k lékaři.
Prof. MUDr. Zdeněk Dienstbier, DrSc., předseda Ligy proti rakovině, si v květnu 2000 ve svém rozhovoru v tehdejším časopise PATRON postěžoval, že hlavním problémem v České republice je zejména nedostatečná prevence. Reakcí na tento článek byl nápad vydat tuto knihu. Průvodce pro každého z nás.
Tato publikace vás v úvodu seznámí se strohými daty, grafy a čísly o výskytu rakoviny na našem území. Nenechte se však touto částí knihy odradit – je potřebná pro pochopení situace a pro nalezení správného směru prevence.
V knize se však hlavně dočtete o tom, jak zdravě žít ve smyslu skutečné prevence proti rakovině – o životním stylu, stravě, pohybových aktivitách. Naleznete pokyny, jakým způsobem a jak často sledovat případné změny na svém těle, abyste včas odhalili skrytého nepřítele. Tyto instrukce jsou psány zvlášť pro ženy, zvlášť pro muže – neboť každá skupina má své nejčastější typy tohoto onemocnění. Pomocí návodů v této knize sledujte svůj zdravotní stav – nemusíte to přehánět a stát se posedlými hypochondry, pouze si všímejte nezvyklých příznaků či projevů. Nebojte se navštívit lékaře – pokud díky této publikaci příznaky odhalíte včas, máte vysoké šance na uzdravení. Důležité je také přihlédnout k rodinné zátěži a rizikovým faktorům. Patříte-li do skupiny vystavené vyšším rizikům, měli byste znát možnosti, jak snižovat pravděpodobnost výskytu onemocnění u vás – kapitoly o kouření, alkoholu, výživě, nadváze, dietách, slunění, významu pohybu, ale i mnoho dalších, vám v tom pomohou. A víte, že k prevenci patří také správně uvolněná páteř a posilované svalstvo? Cviky doporučované Ligou proti rakovině naleznete v této knize také.
Pokud tato kniha napomůže byť jen několika dalším lidem onemocnění přežít a plnohodnotně žít dál, bude to dobrý start na dráze, kterou si Liga proti rakovině vytyčila.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz