Podrobné informace

Pomůcka je určena k ošetřování vývodu.

Informace o produktu

Výrobce: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH
Značka: COMBIHESIVE
Kód výrobku: 53016
Kód EAN: 768455050598
Držitel rozhodnutí: BRISTOL ARZNEIMITTEL GMBH

Podložka Stomahesive pro jednorázové použití. Pomůcka je určena k ošetřování vývodu.

Užití
Podložky Stomahesive. Duoflex a Flexible jsou určeny k použití spolu s dalšími pomůckami dvoudílného systému Combihesive2 S.

Fakta
Nasazování: S pomůckou je možno se koupat, sprchovat nebo plavat. Kůže v okolí stomie musí být Čistá, suchá a zbavena všech nečistot a mastnoty. Pomocí připravené měrky zvolte podložku, která má kroužek nejméně o 1 cm větší než je průměr stomie. Načrtněte přesný obrys stomie na zadní stranu podložky. Vystřihněte podložku tak, aby zůstalo vždy nejméně 5mm mezi okrajem otvoru a přírubovým kroužkem. Odstraňte krycí papír. Zvláště pečlivě přitiskněte podložku v těsném okolí stomie. Připevněte sáček systému Combihesive 2 S (prostudujte si pečlřvě návod k použiti).

Poznámka
Pozor! V případě urostomii s megauretery a při chybějícím močovém měchýři či rezervoáru je třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby se adheziva nedostala do stomie. Klinické studie ve vzácných případech prokázaly přítomnost adheziv v renálním sběrném systému některých pacientů. Jestliže se zjisti přítomnost cizích hmot v močovém traktu, musí se přehodnotit další používání adheziva a zahájit příslušný klinický postup.

Recenze

Recenze produktu Podložka Combihesive Duoflex 2S 32 mm 5 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Podložka Combihesive Duoflex 2S 32 mm 5 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze