Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » UV oblečení pro děti » Plavky s UV filtrem

Plavky s UV filtrem

Dětské UV plavky chrání děti před nepříznivým UV zářením. Pomocí speciálního materiálu s UV filtrem pohltí všechny nepříznivé složky slunečních paprsků a kůže vašeho dítěte tak bude chráněná. Díky UV plavkám už nebudete muset kupovat opalovací krémy a učiníte přítrž nekonečnému mazání neposedného dítěte.

Chraňte svoje děti před nebezpečným UV zářením

Dětské kůži trvá mnoho let, než se plně vyvine potřebná obrana před UV zářením, a proto je potřeba ji náležitě chránit. Vysoce funkční UV plavky skvěle poslouží jako ochrana pokožky vašeho dítěte a přitom s nimi vaše ratolest nadělá spoustu parády.

UV plavky využijete na koupališti, doma v bazénu i na dovolené u moře. Zejména v přímořských oblastech je potřeba dávat na kůži vašich dětí velký pozor, neboť slunce má vysokou intenzitu a vaše ratolest by se mohla snadno spálit.

Jak UV plavky fungují?

S UV plavkami spálení kůže nehrozí, jelikož obsahují speciální filtr, který zabrání veškerému škodlivému záření proniknout do pokožky. Dětské plavky jsou vyrobeny z příjemného materiálu, který ke kůži přilne a působí velmi přirozeně. Ochranný filtr UV plavek dosahuje SPF 50, a proto zajistí dostatečnou ochranu i na přímém slunci.

Na rozdíl od běžných opalovacích krémů a olejů se nemusí nijak obnovovat, a proto nebudete zbytečně ztrácet čas opakovaným mazáním. Děti se v UV oblečení cítí lépe než s opalovacím krémem, jelikož UV oblečení zajistí nepřetržitou ochranu a nijak děti neomezuje v jejich hrách.

UV plavky zakoupíte v mnoha různých provedeních, střizích a barvách. Oblíbené jsou dvojdílné plavky s UV filtrem, které byly vyvinuty přímo pro citlivou dětskou pokožku.

Dále v našem sortimentu naleznete UV kombinézy, jež zajišťují ochranu celého těla. Kromě oblečení do vody nabízíme také čepice a trika s UV filtrem pro ještě lepší ochranu ve slunných dnech.

Pokračovat

Mohlo by se vám líbit...


Načítám

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám