Podrobné informace

OptiClik je opakovaně použitelné pero k podání inzulínu. Umožňuje nastavení dávky vždy po jedné jednotce na stupnici od 1 do 80 jednotek.

Informace o produktu

Výrobce: SANOFI AVENTIS S.R.O.
Značka: OPTICLIK
Kód výrobku: 103504
Kód EAN: 8595187810730
Držitel rozhodnutí: SANOFI AVENTIS S.R.O.

OptiClik je opakovaně použitelné pero k podání inzulínu. Umožňuje nastavení dávky vždy po jedné jednotce na stupnici od 1 do 80 jednotek. OptiClik se používá pouze spolu s 3 ml (300 jednotek) inzulínovými zásobními vložkami (100 jednotek/ml) od společnosti sanofi-aventis. OptiClik může být k dostání v různých barvách. Jestliže používáte s perem OptiClik dva různé druhy inzulínu, měli byste pro každý inzulín používat pero s odlišnou barvou. Před každým použitím pera vždy nasaďte novou jehlu. Používejte pouze jehly, které byly schváleny pro použití spolu s perem OptiClik.

Toto pero je určené pouze pro Vaši potřebu, nesdílejte jej s nikým jiným. Pokud Vám injekci podává jiná osoba, musí dbát zvýšené opatrnosti, aby se neúmyslně neporanila jehlou a nedošlo tak k přenosu infekce.

Vždy mějte v záloze jiný způsob,jak si podat dávku inzulínu.

Neuchovávejte v chladničce.

Nepoužívejte OptiClik v blízkosti elektrických a elektronických pňstrojů.

Nikdy nepoužívejte OptiClik, jestliže je poškozen nebo si nejste jisti, zda funguje správně.

Neúmyslné stisknutí startovacího tlačítka nebo tlačítka pro uvolnění zásobní vložky může mít vliv na správnou funkci pera. Vyhněte se náhodnému stisknutí těchto tlačítek.

Recenze

Recenze produktu Pero inzulinové OptiClik šedé

Diskuze

Diskuze k produktu Pero inzulinové OptiClik šedé

Přidat nový příspěvek do diskuze