Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdravá výživa a hubnutí » Nápoje při dietě a hubnutí » Čaje » Ovocné čaje

Instantní ovocné čaje

Instantní ovocné čaje skvěle chutnají. Díky svému složení umožňují připravit rychle a snadno ovocný nápoj. Výborný je podávaný horký na zahřátí i nebo ledový na osvěžení.

Pokračovat

Cena (Kč):

Značka

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Forma výrobku

Jednotkové množství

 • MILFORD Instant Lemon Tea 400 g

  MILFORD Instant Lemon Tea 400 g

  Akce

  skladem

  Dáváte přednost kvalitě a ovocným čajům? Pak jistě znáte značku Milford. A pokud ne, pak to rychle napravte! Je z čeho vybírat. Dáváte přednost sáčkovým čajům s klasickou ovocnou příchutí? Pak zkuste např. jahodu nebo malinu s kousky ovoce. Nebo raději něco méně typického? Cotřeba červený pomeranč, borůvkuv kombinaci svanilkou nebo černý rybíz ztřešní? Samozřejmě s kousky ovoce. Nebo raději sypaný čaj s vůní exotiky a dálek? Vyzkoušejte Milford MarcoPolo. Ale ať už si vyberete jakoukoli příchuť, vždy budete odměněny výjimečným chuťovým zážitkem.Značka Pfanner reprezentuje jedinou rodinu, jedinou společnost, jedinou značku a jedinou filozofii: vyrobit co možná nejkvalitnější produkty z darů přírody Na každém stupni výrobního procesu uplatňujeme přísné normy jakosti prostřednictvím stálého systému sledování a ověřování kvality. To znamená, že všemu věnujeme velkou péčí - od výběru ovoce a jeho zpracování po plnění hotového produktu do obalů a lahví. Středem naší filozofie jsou lidé a jejich potřeby. Všechny výrobky značky Pfanner jsou vyráběny z vysoce kvalitních a zdraví prospěšných produktů a splňuji veškeré požadavky vás, našich zákazníků. Tzn. skvělou chuť, vysokou kvalitu, osvěžení, výjimečný chuťový zážitek a široký výběr, který uspokojí každého člena rodiny. Značka Pfanner si za 150 let své existence získala důvěru a oblibu milionů zákazníků. Nicméně stále se snažíme hledat a nové a ještě lepši receptury, inovovat a zkvalitnit obaly, výrobní procesy, překvapovat novými a neobvyklými příchutěmi a produkty.

  69 Kč -19% 85 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám