Podrobné informace

Maximálnímu využití léčiva díky Inhalačnímu nástavci OptiChamber Diamond, který je zkonstruován tak, aby dostal inhalační léčivo přímo do plic.

Informace o produktu

Výrobce: RHÔNE-MERIEUX
Značka: PHILIPS
Kód výrobku: 251429
Kód EAN: 383735798207
Držitel rozhodnutí: RHÔNE-MERIEUX

Antistatická komora drží aerosol déle a dává tak pacientům dostatek času k důkladné inhalaci léčiva. Většina léčiva se tak dostává až do plic, kde léčí (Při inhalaci přímo z dávkového inhalátoru bez nástavce může léčivo ulpívat v ústech, krku a žaludku).

Efektivní vlastnosti

  • Nízkoodporové membrány usnadní pacientům dýchání přes komoru nástavce. Tyto membrány se volně otevírají i při nižším dechovém úsilí u dětí, a umožňují snadnou inhalaci pomocí nástavce.
  • Šetrným tlakem masky k obličeji se utěsní její okraj s měkce přilnavou úpravou a zajistí se tak optimální dávkování. Maska má měkký tvarovaný okraj, díky němuž jemně přiléhá k obličeji (velikost S, M, L).
  • Výdechový ventil nahoře umožňuje kontrolu správné inhalace. Při nesprávné inhalační technice, např. při vysokém úsilí nebo velmi rychlé inhalaci, se ozve varovný zvukový signál.
    Stupňovitý náustek je vhodný pro děti i dospělé.

Ocení jej pacienti

  • s nedostatečnou koordinací,
  • s nedostatečným inspiračním úsilím,
  • s nutností používat masku (také v případech, kdy léčivo musí podávat další osoba).

Jak o nástavec pečovat?

Po ukončení používání nástavec rozeberte a vymyjte teplou vodou a jemným mýdlovým roztokem nebo jemným tekutým saponátem (tento saponát ani mýdlový roztok není součástí balení inhalačního nástavce). Nechejte vyschnout.

Recenze

Recenze produktu PHILIPS RESPIRONICS® Optichamber Diamond inhalační nástavec

Diskuze

Diskuze k produktu PHILIPS RESPIRONICS® Optichamber Diamond inhalační nástavec

Přidat nový příspěvek do diskuze