Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické potřeby Zdravotnický materiál Obinadla, obvazy, gázy, folie

Obin. elast.kohes.Peha-Haft 6cmx4m/1ks

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 22490
Elastické fixační obinadlo s dvojnásobným kohezivním efektem.

Více informací

Skladem zítra

V pondělí 19. 4. odešleme, u vás v úterý 20. 4.

V pondělí 19. 4. odešleme, u vás v úterý 20. 4.

37 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Obin. elast.kohes.Peha-Haft 6cmx4m/1ks

Peha-haft je přilnavé, elastické fixační obinadlo, které díky dvojnásobnému kohezivnímu efektu výrazně usnadní každou obvazovou fixaci.

Peha-haft má krepovou vazbu a mikrobodovou latexovou impregnaci, které dohromady vytvářejí dvojnásobný kohezivní efekt. Proto postačí pouze několik otáček a vznikne jistá a trvalá fixace. Ani na větších plochách nebo těžko přístupných částech těla se nemohou jednotlivé otáčky obinadla uvolnit nebo posunout. Nános latexu pokrývající jen 0,9 % celkové plochy způsobuje neobvyklou samopřilnavou schopnost obinadla. Obvazy provedené pomocí obinadla Peha-haft nepotřebují žádné konečné upevnění. Konce se prostě přitlačí a obvaz pevně sedí. Peha-haft přitom přilne pouze samo na sebe, nelepí se na pokožku, vlasy nebo oděv. Peha-haft velmi dobře propouští vzduch, protože volná struktura vláken není pokryta celoplošnou latexovou impregnací. Nezpůsobuje tedy lokální přehřátí a příjemně se nosí. Díky velkému podílu přírodních vláken a vhodným vlastnostem latexové emulze Peha-haft dobře saje a pokožka ho velmi dobře snáší. Obinadlo Peha-haft se může v případě potřeby sterilizovat. Peha-haft má tažnost cca 100 % a při použití není nutno jednotlivé otáčky překládat. Obvaz sedí sám o sobě pevně a bez záhybů, neškrtí a pohyb kloubu není omezen. Díky jeho přilnavosti je spotřeba obinadla Peha-haft velmi malá, k pevné fixaci postačí jen několik otáček. Balení po 20 metrech velmi zvyšuje hospodárnost obinadla Peha-haft.

Pro fixační obvazy všeho druhu, především na kloubech, oblých či kónických částech těla; k upevnění polstrovaných materiálů, kanyl ap.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: PEHA-HAFT
Kód výrobku: 22490
Kód EAN: 4049500304207
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Recenze

Obin. elast.kohes.Peha-Haft 6cmx4m/1ks

Diskuze

Obin. elast.kohes.Peha-Haft 6cmx4m/1ks

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám