Podrobné informace

Zásobník na praktické uchování mateřského mléka. Vhodný i ke zmražení mléka až do doby kojení. Se šroubovacím víčkem pro bezpečné uzavření.

Informace o produktu

Výrobce: MAPA GMBH
Značka: NUK
Kód výrobku: 91812
Kód EAN: 4008600090090
Držitel rozhodnutí: MAPA GMBH

Péče o odstříkané nebo odsáté mléko

Nádobka na zachycování odkapávajícího mléka má mít široký průměr, má být dobře vymytá, vypláchnutá v horké vodě a vyvařená. S výhodou lze použít obvyklé kojenecké láhve uzavíratelné uzávěrem z umělé hmoty.

Mléko je možno při pokojové teplotě uchovat nezávadné několik hodin, zchlazené déle, nanejvýš však 24 hodin. Hluboce zmrazené mléko vydrží v mrazicím boxu bez rozmražení po několik týdnů až 3 měsíce. Pro skladování v mrazicím boxu je třeba nalít mléka do láhve jen tolik, aby pod uzávěrem zůstalo trochu volného prostoru.

Jednou rozmražené mléko už nesmí být znovu zmraženo, musí se uchovávat v chladničce a spotřebovat nejpozději do 24 hodin. Láhev s mlékem se rozmrazuje ve vodní lázni nebo při pokojové teplotě. Použití mikrovlnné trouby není pro nestejnoměrné prohřátí objemu láhve vhodné. Také negativní ovlivnění některých součástí mateřského mléka mikrovlnným ohřevem je nevýhodné.

Recenze (1)

Recenze produktu NUK-Zásobník na mateřské mléko 3ks 252062

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu NUK-Zásobník na mateřské mléko 3ks 252062

Přidat nový příspěvek do diskuze