Podrobné informace

Dudlík před použitím krátce vyvařte, před každým dalším důkladně vydesinfikujte. Dudlík nepatří do myčky na nádobí.

Informace o produktu

Výrobce: MAPA GMBH
Značka: NUK
Kód výrobku: 21940
Kód EAN: 4008600049197
Držitel rozhodnutí: MAPA GMBH
Užití
Uklidňující dudlíky a dudlíky na láhve před prvním použitím pár minut vyvářejte. Před každým použitím lahve, dudlíky i příslušenství pečlivě umyjte, případně vydesinfikujte. Při vyváření stále sledujte stav lahví a dudlíků, aby nedošlo k jejich poškození (stačí 2-3 minuty varu). Nedávejte dudlíky do myčky na nádobí. Dudlíky mohou být poškozeny mycími prostředky na nádobí.
Prevence
Dudlíky NUK jsou optimálně přizpůsobené dětské ústní dutině s přihlédnutím na vývojové změny růstu dětského patra a čelisti.
Fakta
K dudlíku nepoužívejte necertifikované řetízky nebo šňůrky, abyste zabránili nebezpečí přiškrcení! Z bezpečnostních důvodů nepřipevňujte na dudlík nevhodné šňůrky nebo řetízky. Vždy prověřte, zda je savička či dudlík nepoškozený (roztržený, lepkavý). V případě poškození vyměňte za nový. Vyzkoušejte pevnost dudlíku zatažením za latexovou či silikonovou část. Dudlíky ukládejte na čistém místě a chraňte je před přímým slunečním zářením. Z hygienických a bezpečnostních důvodů dudlíky po 1 až 2 měsíčním používání vyměňte.

Recenze

Recenze produktu NUK-Dudlík uklid.růžový s motivem latex (0-6) 1ks

Diskuze

Diskuze k produktu NUK-Dudlík uklid.růžový s motivem latex (0-6) 1ks

Přidat nový příspěvek do diskuze