Podrobné informace

Kojenecká láhev 240ml na mléko. Se silikonovou ortodontickou proti-kolikovou savičkou, vhodná pro děti ve věku 0-6 měsíců.

Informace o produktu

Výrobce: MAPA SPONTEX VOLF s.r.o.
Značka: NUK
Kód výrobku: 201929
Kód EAN: 4008600129035
Držitel rozhodnutí: MAPA SPONTEX VOLF s.r.o.

Vyrobena z vysoce kvalitního nerozbitného plastu.

Kojenecká láhev 240ml, se silikonovou ortodontickou proti-kolikovou savičkou (0-6 měs.) na mléko. Určená na krmení nebo dokrmování dětí.

Pro přípravu umělé mléčné výživy je nutno používat kojenecké lahvičky. Ty mohou být skleněné nebo umělohmotné, ale je třeba, aby je bylo možno sterilizovat varem. Každá maminka, která krmí své miminko z lahve, by měla mít dostatečný počet kojeneckých lahví do zásoby. NUK nabízí důkladně testované výrobky, které mohou být doplňovány během jednotlivých fází růstu dítěte.

Při krmení z láhve vzniká v lahvičce podtlak, a proto je pro malé dítě pití z láhve namáhavé. Přitom vzduch, který spolykají, působí dětem potíže a vede ke vzniku kojeneckých kolik. Všechny savičky NUK jsou proto vybaveny VENTILAČNÍM SYSTÉMEM NUK, který umožňuje tlak v lahvičce regulovat a předchází tak nezdravému polykání vzduchu. Ventilační otvor na horní straně savičky se automaticky otvírá při poklesu tlaku v láhvi. Ventilační systém u dudlíků umožňuje únik vzduchu z dudlíku po jeho stlačení dětskými rty. Dudlík se zploští a lépe se přizpůsobí ústní dutině dítěte.

Lahve používejte dle potřeby. Je vhodné, aby jich maminka měla dostatečnou zásobu.

Skladujte hygienicky a suché. Všechny jednotlivé díly láhve před použitím důkladně vyčistěte a desinfikujte. Uzavřené láhve naplněné nápojem nepatří do mikrovlnky (hrozí exploze a poškození materiálu). Nápoj se může ohřát nerovnoměrně, hrozí nebezpečí popelení. Nedoporučujeme ani sterilizaci v mikrovlnce.

Složení
polypropylen + silikon

Recenze (2)

Recenze produktu NUK-Dětská láhev PP Modrá 240ml SILIKONOVÁ savička V1-M 741410

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

60 %

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu NUK-Dětská láhev PP Modrá 240ml SILIKONOVÁ savička V1-M 741410

Přidat nový příspěvek do diskuze