Lékárna.cz

Dny dopravy zdarma (13. - 15. 11. 2018)

Lékárna.cz se zapojí do akce Dny dopravy zdarma, které se uskuteční od 13. listopadu od 12:00  hod. do 15. listopadu 2018 do 23:59 hod.

Každý, kdo shání dárky pod stromeček pro své blízké, má jedinečnou šanci ušetřit na platbě za dopravu.

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě 300 Kč a více, budete mít od 13. 11. (od 12:00 hod.) do 15. 11. (do 23:59 hod.) dopravu zdarma. Vyjímku tvoří nákup na dobírku, za kterou zaplatíte 30 Kč.

Že ještě nevíte, co by vaše nejbližší potěšilo?

Tipy na dárky

  • Pro ženy - kosmetické taštičky, dermokosmetika, doplňky stravy, zdravé mlsání, čaje, parfémy, vitamíny, zubní hygiena, dekorativní kosmetika, vonné svíčky, žehličky na vlasy, ale i rýžovar nebo tonometr - ze široké nabídky si jistě vybere každý :-)
  • Pro muže - vitamíny, čaje, pánská kosmetika, holicí strojky, doplňky stravy, zdravé potraviny a mlsání, proteinové nápoje, sportoví výživa, ale i alkoholtester nebo zastřihávač vousů - stačí se jen podívat!
  • Pro děti - hračky, vitamíny, čajíky, zdravé mlsání, spousta dětské  kosmetiky pro holčičky i pro kluky
  • Pro starší - doplňky stravy, vitamíny, teploměry, tonometry, kosmetika, dárkové balení čajů, profesionální zubní hygiena, vonné svíčky, přípravky na klouby a mnoho dalšího
  • Pro domácí mazlíčky - pochoutky pro pejsky i kočičky, šampóny, hračky, kloubní výživa a další dárečky

A pokud si pořád nejste jisti - dobře vybranou dárkovou vánoční sadou nikoho neurazíte :-)

Navíc v naší kouzelné kuchyni pečeme výhry každý den - v podobě slevy, dárku či dopravy zdarma. A jednou denně máte šanci vyhrát i velký nákup za 1000 Kč zdarma!

Tak, co půjdete se podívat?

JDU DO KUCHYNĚ!

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.