Podrobné informace

Krém je tekuté konzistence s vysoce hydratačními a bělícími účinky. Je vhodný a účinný k odstranění pigmentových a stařeckých skvrn.

Informace o produktu

Výrobce: BLUE STEP
Produktová řada:
Kód výrobku: 67890
Kód EAN: 666183000192
Držitel rozhodnutí: BLUE STEP
Užití
Nimbový olejový a listový extrakt byl po staletí používán k ošetření problémové pokožky. Nimbový bělicí krém redukuje barvu, velikost a výskyt hyperpigmentačních skvrn. Aktivní látky přípravku, získané z rostlinných složek, zastaví nadbytečnou pigmentaci, zjemní a oživí pokožku a navrátí jí přirozenou barvu.

Náš Nimbový bělicí krém byl klinicky ověřen jako fungující na zesvětlení skvrn na kůži a dosažení světlé pleti. Po 12 týdnech ošetřování se daly pozorovat výrazné změny. K celkovému zesvětlení přibylo také podstatné omezení barvy a velikosti nepravidelného zabarvení kůže nebo stařeckých skvrn.

Tento krém je ideální pro používání na obličej, hruď, záda, paže a ruce. Vždy se doporučuje používat denně i opalovací krémy, které mají faktor SPF 15 a vyšší.

Každý člověk má odlišnou pleť, takže i změny mohou být různě. Většinou se výsledek dostaví po 3 měsících používání krému dvakrát denně.

Účinné látky
Melia azadirachta - nimba
Aloe barbadendis
Matva Silvestris
Alchemilla vulgaris
Tocopherol

Dávkování
K minimalizaci tmavých skvrn na pokožce a k jejímu rozjasnění naneste dvakrát denně na postižená místa. Pro dosažení maximálního účinku používejte denně po dobu alespoň tři měsíců.

Příznaky
Výskyt pigmentových a stařeckých skvrn. Vzhledově špatně zhojené jizvy.

Recenze

Recenze produktu Nimbový bělící krém 60 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Nimbový bělící krém 60 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze