Oblíbené položky

productLineBreadcrumb.home » Produktové řady » N » NICORETTE Náplasti invisipatch

NICORETTE Náplasti invisipatch

Transdermální náplast NICORETTE invisipatch, kterou použijete jednou za den, pomáhá zbavit se chuti na cigaretu. Jednoduché řešení, které vám pomůže přestat. Stačí, abyste si tuto transdermální náplast nalepili na pokožku a ona se postará o kontrolovaný přísun nikotinu, díky němuž pro vás bude snazší zvládat chuť si zakouřit, a to po dobu 16 hodin*. Transdermální náplast vám tak po aktivní část dne bude pomáhat zmírnit abstinenční příznaky odvykání a zvyknout si na nový životní styl bez cigaret. Je navržena speciálně tak, aby byla co nejvíce diskrétní. Je poloprůhledná, můžete ji nosit nenápadně a užívat si naplno svůj den. Stačí, abyste si ji hned ráno nalepili, a pak už se jen soustředili na radost z dalšího dne bez cigaret. *zdroj: Souhrn údajů o přípravku (SPC)

  • NICORETTE Invisipatch 15 mg/16 h náplast 7 kusů exp. 31.05.2020 Léčivý přípravek

    Skladem více než 5 kusů

    K léčbě závislosti na tabáku, ke zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a ke zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvykání kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit.

    465 Kč 333 Kč -28 %

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám