Podrobné informace

Nosní přípravek ve spreji z termální vody se sírou z francouzských lázní. Vhodné i pro kojence a velmi malé děti

Informace o produktu

Výrobce: PFRIMMER J. & CO. ERLANGEN
Kód výrobku: 245410
Kód EAN: 3577056006234
Kód SÚKL: P86100
Držitel rozhodnutí: PFRIMMER J. & CO. ERLANGEN

NasoDrill 100 ml, nosní sprej, NasoDrill je izotonický roztok připravený z termální vody se sírou z francouzských lázní Luchon. Neštípe, je bez parfemace, pachuti a konzervačních látek, jelikož je voda zachytávána pod povrchem v hloubce 130 metrů při teplotě 65‒75° C, nemusí se čistit ani jinak upravovat. Francouzské lázně Luchon existují více než 2000 let a specializují se na léčbu respiračních onemocnění a onemocnění v oblasti ORL.

Síra má na nosní sliznici blahodárné účinky

  • rozpouští hlen a pomáhá vysmrkávat,
  • má desinfekční a antibakteriální vlastnosti,
  • obnovuje buňky nosní sliznice,
  • pomáhá eliminovat vznik infekce.

NasoDrill je zdravotnický prostředek, pomáhá snižovat známky lokálního zánětu a posiluje obranné mechanismy sliznice horních cest dýchacích. Prostředek je určený k čištění nosních dutin a jejich ošetření v případě chronické nebo opakující se infekce, například rýmy nebo zánětu nosohltanu. Termální voda se sírou pomáhá také alergikům, pravidelným vyplachováním nosu odplavuje alergeny a zklidňuje nosní sliznici. NasoDrill má šetrný aplikátor, který vodu v nose jemně rozprašuje, takže jeho používání je příjemné a vhodné i pro kojence a velmi malé děti. NasoDrill můžete používat neomezeně ke každodenní a pravidelné hygieně nosu celé rodiny.

Doporučené použití NasoDrillu

Vstřikujte přípravek do každé nosní dírky 1‒3x denně (podle závažnosti nosní infekce). Kojence a malé děti při aplikaci pokládejte na pevnou podložku na záda a držte jim hlavičku, aby si prudkým otočením neublížili.

Kontraindikace - Přípravek není určen pro osoby alergické na síru.

Recenze (2)

Recenze produktu Nasodrill nosní výplach ve spreji 100 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (7)

100 %

opravdu doporučuji,chronická i alergická rýma..po poslední narkoze naprostá ztráta čichu i chuti a po aplikaci Nasodrillu opět cítím a nos průchodný..

  • nic

(6) (6)

100 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Nasodrill nosní výplach ve spreji 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(5) (6) (0) 08/11/2015

Marcela V. - Nasodrill

Nosní sprej Nasodrill používám jako prevenci, uvolní mi nos, lépe se dýchá, jeho složení z termální vody se sírou je účinné a mohu ho jen doporučit i ostatním uživatelům, jeho aplikace je také jednoduchá, vhodný je také k léčení alergické rýmy

Vstoupit do diskuze