Podrobné informace

Podpůrné punčochové výrobky s odstupňovanou kompresí zaručují díky vláknu LYCRA velmi dobrou elasticitu, komfort při nošení a zároveň elegantní vzhled.

Informace o produktu

Výrobce: MAXIS a.s.
Značka: MAXIS
Kód výrobku: 10108
Kód EAN: 8591285653323
Držitel rozhodnutí: MAXIS a.s.
Užití
Doporučujeme používat: - jako prevenci vzniku křečových žil, při prvních příznacích žilního onemocnění, při vysoké zátěži nohou (dlouhodobé sezení, stání, v průběhu těhotenství). Podpůrné punčochové výrobky s odstupňovanou kompresí zaručují díky obsahu vlákna LYCRA velice dobrou elasticitu, komfort při nošení a zároveň elegantní vzhled při neustálé péči o Vaše nohy. Odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou, úspěšně tak tiší bolest a potlačuje vznik otoků. Materiál: 26% lycra 74% polyamid.
Příznaky
Zátěž nohou, otoky
Prevence
Prevence vzniku křečových žil
Fakta
Punčochové výrobky MAXIS mají klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největší tlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje. Svými technologickými parametry splňují nejvyšší požadavky na prevenci a léčbu žilních onemocnění. Kompresivní výrobky nacházejí uplatnění při chorobách horních i dolních končetin (pooperační ortopedické a chirurgické stavy). Zdravotní výrobky MAXIS jsou vyráběny ve třech kompresních třídách, v mezinárodně uznávané velikostní soustavě a druhovém provedení. Léčebné účinky výrobků MAXIS jsou závislé na správné volbě velikosti a vhodné kompresní třídě.

Recenze

Recenze produktu Maxis-punč.kalhoty - 140 DEN,vel.L černá

Diskuze

Diskuze k produktu Maxis-punč.kalhoty - 140 DEN,vel.L černá

Přidat nový příspěvek do diskuze