Oblíbené položky

Úvodní strana » Děti a maminky » Potřeby pro krmení a pití dětí » Hrníčky a pítka pro děti

MAM Learn to Drink Hrnek 6+ měsíců 190 ml

Kód výrobku: 173942

Hrnek na učení s pevným pítkem, pro děti od 6. měsíce. Přechod od kojení nebo dětské lahve ke sklenici je snadný, dítě se může učit samostatnému pití.

Více informací

Běžná cena: 205 Kč
142
Ušetříte: 31 % (63 Kč)

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace MAM Learn to Drink Hrnek 6+ měsíců 190 ml

Hrnek na učení s pevným pítkem, pro děti od 6. měsíce. Přechod od kojení nebo dětské lahve ke sklenici je snadný, dítě se může učit samostatnému pití.

Informace o produktu

Výrobce: MARK DISTRI, spol. s r.o.
Značka: MAM
Kód výrobku: 173942
Kód EAN: 9001616280962
Držitel rozhodnutí: MARK DISTRI, spol. s r.o.

Designéři MAM navrhli a navzájem sladili hrníček MAM na učení tak, že přechod od kojení nebo dětské lahve ke sklenici je snadný. Čilé a zvídavé dítě se může učit samostatnému pití. Hrnek je lehký a uprostřed zakřivený  - děti ho mohou snadno držet. Pítko je měkké a vhodné pro všechny MAM hrnky. Objem pítka 190 ml.

MAM patentovaný koncept ventilu

Ventil okamžitě uzavře tekutinu uvnitř hrnku, pokud dítě přestane pít. Všechny hrnky mohou být přeměněny na „volně průtokové“ odpojením ventilu! Nevylévací nebo volně průtokový – vždy ideální přizpůsobení dovednostem a potřebám dítěte. 

MAM hrnek na učení je nevylévací. Přesto může pár kapek zůstat po pití v pítku. Jestliže zatřesete hrnečkem, může toto malé množství kapat ven, ale ne více. Nenechávejte pítko i ventil na přímém slunečním světle nebou zdroje tepla. Můžeto snížit jejich funkčnost.

Jak pítko čistit

K zajištění správnému čištění /sterilizování je nutné před mytím hrneček rozložit na všechny části. Pítko a ventil se lépe umyjí, jestliže jsou odděleny. Pro zajíštění hygieny před prvním použitím vyvařte po dobu 5 minut pítko, ventil i hrneček (rozloženy). Čistěte před prvním a každým dalším použitím. Všechny části hrnečku mohou být myty v myčce na nádobí v horní části (do 65°C). Ventil může být upevněn v horní části myčky, ale může se stát, že se objeví malé otvory v jeho konstrukci. Pro sterilizaci můžete použít jednu z metod: parní sterilizaci nebo vyváření ve vodě minimálně 5 minut.

Rady pro bezpečí a zdraví Vašeho dítěte

  • Při použití nasycených nápojů nezůstane hrnek nevylévací. Vyvarujte se zranění, nenechávejte dítě chodit s hrnečkem.
  • MAM hrneček je vyroben ze speciálního vysoce kvalitního plastu, který je hygienický a snadno čistitelný.
  • Vyvarujte se silného tlaku na hrnek. Také dávejte velký pozor na okolí ventilu a na jeho držáček.
  • Neuchovávejte nebo nepoužívejte horké nápoje (přes 40°C). Nápoj může být ohříván v mikrovlnné troubě, nejprve ale odstraňte víčko. Po ohřátí obsah promíchejte, aby měl rovnoměrnou teplotu. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti.
  • Vždy používejte lahvičku pod dohledem dospělé osoby. Zkontrolujte všechny části před každým použitím. Při prvních známkách poškození je vyhoďte.
  • Neustálé a dlouhotrvající sání tekutin může způsobit zubní kaz.
  • Všechny části udržujte mimo dosah dětí. Všechny části jsou použitelné pouze pro tento hrneček.
  • Nepoužívejte abrasivní čistidla např. antibakteriální produkty, silné tablety do myčky. Nepoužívejte hrubé mycí prášky, mohou poškrábat plast. Používejte jen jemné tekuté mycí prášky a saponáty.

Návod k použití

Pro sestavení vložte pítko do kroužku dokud nezapadne, poté jemně vtlačte ventil do určeného držáčku na vnitřní straně pítka. Kroužek poté těsně zašroubujte na hrneček. Po těsném zašroubování jemně zmáčkněte naplněný hrneček, tak odejde zbytek vzduchu přes picí otvor ven. To pomáhá k nevylévací funkci hrnečku.

Leták s důležitými instrukcemi pro použití najdete uvnitř hrnečku. Prosím uchovejte tento leták pro pozdější použití. Produkt splňuje požadavky evropské normy EN 14350. S lékařským výzkumem a technickou inovací.

Upozornění o dodávané barvě

Barevné provedení obrázků u produktů je pouze ilustrativní. Zboží bude dodáno dle skladových zásob dodavatele.

Recenze (2)

Recenze MAM Learn to Drink Hrnek 6+ měsíců 190 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 50 %.

Přidat recenzi produktu

20 %

I dospělý musí vynaložit velké úsilí aby se z hrnečku napil, pokud je v něm ventil. Bez ventilu se zas dítě polije.

80 %

Diskuze

Diskuze MAM Learn to Drink Hrnek 6+ měsíců 190 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám