Podrobné informace

Když chcete mít oči jako ostříž, sáhněte po doplňku stravy Generica. Organismu tak dodáte potřebné látky jako jsou Lutein a Vitamín E.

Informace o produktu

Výrobce: Generica s.r.o.
Značka: GENERICA
Kód výrobku: 73549
Kód EAN: 85801745
Držitel rozhodnutí: Generica s.r.o.

Kapsle obsahují účinné látky lutein, zeaxanthin, vitamin E a rybí olej s obsahem 3-omega mastných kyselin. 3-omega mastná kyselina – kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k udržení dobrého zraku. Příznivý účinek se dosáhne při denním příjmu 250 mg DHA. Vitamin E chrání buňky před oxidačním stresem.

Co je vlastně lutein

Lutein je v přírodě se vyskytující karotenoid, který se nachází v makule, v malé oblasti sítnice, která je centrem nejostřejšího vidění. Lutein je syntetizovaný jen v rostlinách a jako jiné žluté pigmenty ze skupiny karotenoidů se nachází ve velkém množství v listové zelenině jako je špenát a kapusta.

Složení v jedné tabletě

Lutein 6,00 mg, Zaexanthin 0,32 mg, Vitamin E 10,00 mg, 3-omega rybí tuk 290,50 mg, 3-omega rybí olej, želírující látka želatina; zvlhčovadlo glycerol; estery luteinu a zeaxantinu, nosič čištěná voda; DL-alfa tokoferylacetát, barviva oxid titaničitý, žlutý a červený oxid železa.

Doporučené dávkování

1 kapsle denně (zapít pitnou vodou). Doporučujeme během jídla. Balení obsahuje 60 kapslí.

Recenze (1)

Recenze produktu GENERICA Lutein zeaxanthin 60 kapslí

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (4)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu GENERICA Lutein zeaxanthin 60 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze