Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Léky na předpis » Protiinfekční léky na předpis » Léky na předpis na bakteriální infekce

Léky na předpis na bakteriální infekce

Přípravky z rubriky Bakteriální infekce jsou nejčastěji používány k léčbě infekcí, jako jsou infekce horních cest dýchacích, vedlejších nosních dutin, močového systému, gynekologické infekce, infekce kůže, kostí a kloubů. Přes 100 preparátů pro léčení bakteriálních infekcí.

Pokračovat

Vyberte si z volně prodejných přípravků


Načítám
Značka:
Všechny
 • AMOKSIKLAV 1 G 14X1GM Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  K čemu se používá Amoksiklav 1 g Amoksiklav je určen k léčbě infekcí vyvolaných mikroorganismy citlivými na kombinaci amoxicilinu s kyselinou klavulanovou. Nejčastěji je používán k léčbě následujících infekcí: - infekce horních dýchacích cest (např. akutní i chronický zánět vedlejších nosních dutin, akutní i chronický zánět středního ucha, peritonsilární absces - zánětem vzniklá dutina v oblasti mandlí); - infekce dolních dýchacích cest (např. chronický zánět průdušek, zápal plic); - infekce močového systému; - gynekologické infekce; - kapavka (vyvolaná gonokokem produkujícím beta-laktamázu); - infekce po kousnutí zvířetem nebo člověkem; - infekce kůže a měkkých tkání; - infekce kostí a kloubů; - záněty žlučníku (cholecystitida); - chancroid ("měkký vřed"); - infekce podpůrného zubního aparátu a - smíšené infekce vyvolané několika druhy bakterií, které jsou citlivé na Amoksiklav. Tablety Amoksiklav 1 g jsou určeny pro dospělé, mladistvé a děti nad 12 let věku (s tělesnou hmotností nad 40 kg); dětem do 12 let věku (s tělesnou hmotností do 40 kg) by podávány být neměly.

 • AUGMENTIN 1 G 14X1GM Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Augmentin 1 g se užívá k léčení bakteriálních infekcí vyžadujících antibiotickou léčbu. Jde zejména o infekce v oblasti krční, nosní, ušní, dolních dýchacích cest a plic, dále infekce kůže a měkkých tkání, infekce močového a pohlavního ústrojí, pooperační infekce aj. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti od 12 let věku (s tělesnou hmotností nad 40 kg).

 • OSPEN 1000 30X1000KU Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let. Ospen se používá k léčbě a prevenci mírných až těžkých infekčních onemocnění vyvolaných mikroorganizmy citlivými na penicilin. - Infekce ušní, nosní, krční: - streptokoková onemocnění (spála, spálová angina, Vincentova angina s vředy a povlaky, zánět hltanu, hltanové mandle, hnisavý zánět nosohltanu, náhle vzniklý zánět středního ucha, zánět dutin. - Infekce dýchacích cest: - bakteriální zánět průdušek a plic. - Infekce kožní: - erysipel (růže), erysepieloid (kožní červenka od vepřů), hnisavá kožní onemocnění (impetigo contagiosa) - puchýřovité kožní onemocnění, furunculosis - mnohočetné hnisavé záněty míšků vlasových), abscesy (hnisavé hlízy), flegmóny (neohraničené hnisavé záněty); - erythema chronicum migrans (stěhovavé vleklé zarudnutí) a jiné projevy lymské boreliózy. - Jiná infekční onemocnění: - rány po pokousání (tj. v obličeji a hluboké rány rukou) a popáleniny. - Prevence: - streptokokových infekcí a jejich komplikací, tj. revmatické horečky a chorey minor (posunčiny), kloubního revmatismu, zánětu nitroblány srdeční, zánětu ledvin; - bakteriálního zánětu nitroblány srdeční u pacientů s vrozeným, nebo revmatickým onemocněním před a po malém chirurgickém výkonu tj. po vynětí mandlí, vytržení zubů atp.; - pneumokokových infekcí u dětí se srpkovitou chudokrevností. Jedná-li se o závažná onemocnění, jako jsou těžké zápaly plic, empyem (hnis v dutině tělní), otravu krve, zánět nitroblány srdeční, osrdečníku, zánět mozkových blan, zánět kloubů, kostní dřeně, pak má být v časném období podáván nitrožilně.

 • DUOMOX 1000 14X1000MG Tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Duomox je určen k léčbě řady infekčních onemocnění způsobených baktériemi. Užívá se zejména v léčbě zánětů středního ucha, obličejových dutin, průdušek a dalších zánětů dýchacích cest. Dále se užívá při infekcích močového a pohlavního ústrojí, trávicího ústrojí a při některých infekcích kůže a měkkých tkání. Přípravek je určen dospělým, mladistvým i dětem.

 • OSPAMOX 1000 MG 14X1000MG Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Ospamox je se užívá k léčbě infekcí vyvolaných mikroorganismy citlivými na amoxycillin. Infekce dýchacího ústrojí: - infekce horních cest dýchacích; - infekce dolních cest dýchacích (náhle vzniklé a vleklé záněty průdušek, zápaly plic, abscesy plic, černý kašel - období inkubace a časná období). Infekce močového ústrojí a pohlavního ústrojí: - náhle vzniklé a vleklé záněty ledvinných pánviček a zánět ledvin, zánět prostaty, zánět nadvarlete, zánět močového měchýře, zánět močové trubice, vylučování bakterií močí bez příznaků za těhotenství; - kapavka. Gynekologické infekce: - septické potraty, zánět vaječníku, dělohy, děložní sliznice. Infekce trávicího ústrojí: - břišní tyfus, paratyfus, zvláště s přidruženou sepsí ("otravou krve") - (v těchto případech se Ospamox kombinuje s aminoglykosidovými antibiotiky), kontrola nosičů salmonelózy; - infekce žlučových cest (zánět žlučových cest, zánět žlučového měchýře). Infekce kůže a měkkých tkání. Leptospiróza (polní, blaťácká horečka). Náhle vzniklé a bezpříznakové listeriózy. I. stadium lymské boreliózy. Eradikace Helicobacer pylori. Pokud není nutná parenterální (mimostřevní) léčba (např. ampicilinem), Ospamox je účinný také v následujících situacích: - na krátkou profylaktickou léčbu (24-48 hodin) u pacientů před chirurgickými výkony (např. v dutině ústní); - při zánětech nitroblány srdeční, např. vyvolané enterokoky (samotným nebo v kombinaci s aminoglykosidovými antibiotiky); - při bakteriálních zánětech mozkových blan (v závislosti na výsledku zkoušek citlivosti, zvláště u dětí); - sepse ("otravy krve"), vyvolané choroboplodnými bakteriemi citlivými na amoxycillin. Infekce způsobené choroboplodnými zárodky, s prokázanou citlivostí vůči penicilinu G, se mají přednostně léčit penicilinem G. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství i děti.

 • AMOKSIKLAV FORTE 312,5 MG/5ML SUSPENZE 100ML Prášek pro suspenzi Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  K čemu se používá Amoksiklav Může se užívat k léčbě některé z těchto infekcí: - infekce horních cest dýchacích: akutní (náhlý, prudký) a chronický (vleklý) zánět vedlejších dutin nosních (sinusitida), akutní (náhlý, prudký) a chronický (vleklý) zánět středního ucha (otitida), hnisavé onemocnění v okolí patrových mandlí (peritonzilární absces); - infekce dolních cest dýchacích [akutní (náhlý, prudký) a chronický (vleklý) zánět průdušek (bronchitida), zánět plic (pneumonie)]; - infekce močového ústrojí; - gynekologické infekce; - kapavka (gonorhoea); - pokousání zvířaty nebo člověkem; - infekce kůže a měkkých tkání; - infekce kostí a kloubů; - zánět žlučníku a žlučových cest (cholecystitida a cholangitida); - měkký vřed (ulcus molle); - infekce zubního původu (odontogenní infekce); - břišní infekce (abdominální infekce); - smíšené infekce gramnegativními a grampozitivními a anaerobními bakteriemi.

 • CIFLOXINAL 10X250MG Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Přípravek je určen pro pacienty od 18 let. Pouze výjimečně ho lze podat dětem a adolescentům ve věku od 5 do 17 let za předpokladu, že nelze použít jiná antibiotika a pokud přínos léčby převáží možná rizika (jedná se o závažné, život ohrožující infekce, např. infekce u cystické fibrózy, infekce při nádorových onemocněních, respirační infekce). Cifloxinal se používá v následujících případech: - infekce dýchacího ústrojí; - infekce močového ústrojí; - infekce gynekologické; - gonokokové infekce; - infekce ORL (ušní, nosní a krční oblasti); - nitrobřišní infekce; - infekce oční; - infekce kostí, kloubu, kůže a měkkých tkání; - infekční záněty nitroblány srdeční; - bakteriální záněty mozkových blan; - různé nosokomiální infekce (tj. získané v souvislosti s pobytem v nemocnici); - preventivní podávání zejména v chirurgii.

 • ZINNAT 250 MG 10X250MG Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Zinnat se používá k léčbě infekce horních a dolních cest dýchacích, močového a pohlavního ústrojí, kůže a měkkých tkání a při onemocnění lymeskou boreliózou. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti starší než 3 roky.

 • KLIMICIN 10X2ML/300MG Injekční roztok Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

 • CIPRINOL 500 10X500MG Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Co je Ciprinol a k čemu se používá Je určený k léčbě infekcí způsobených mikroorganizmy citlivými na ciprofloxacin. Ciprinol slouží k léčbě následujících infekcí: - močového ústrojí (nekomplikované i komplikované); - dýchacího ústrojí (ucha, nosu, krku, průdušek a plic, pokud jsou patogeny gramnegativní bakterie, především Pseudomonas aeruginosa, také u pacientů s cystickou fibrózou); - pohlavních orgánů; - břišní krajiny (např. infekce zažívacího ústrojí, bacilonosičství bakterie Salmonella typhi, a dalších salmonel, peritonitida a infekce žlučovodu, obvykle v kombinaci s další antimikrobiálním, lékem); - kostí a kloubů; - kůže a dalších měkkých tkání; - závažné systémové infekce (sepse, infekce u pacientů s neutropenií); - antrax. Ciprinol se užívá také k předcházení infekcí: - u lidí, kteří přišli do kontaktu se sporami antraxu; - u různých chirurgických procedur; - u pacientů s neutropenií; - u pacientů užívajících léky snižující odolnost organismu. Jestliže je Vaše onemocnění závažné, může Vám Váš lékař podávat po několik prvních dnů léčby přípravek v infúzi, následně budete pokračovat v léčbě tabletami.

 • COTRIMOXAZOL AL FORTE 10X960MG Tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Co to je přípravek Cotrimoxazol AL forte a k čemu se používá Přípravek je určený k perorální (podávané ústy) léčbě infekcí, které jsou způsobeny infekčními původci citlivými na trimethoprim a sulfamethoxazol: - infekce horních a dolních cest dýchacích; - zápal plic způsobený Pneumocystis jiroveci u pacientů s oslabenou imunitou, u nichž se předpokládá zvýšené riziko vzniku pneumocystového zápalu plic (PCP), včetně pacientů s AIDS. Cotrimoxazol AL forte se používá v primární (např. nositelé HIV viru) i sekundární (pacienti, kteří už překonali nejméně jednu epizodu PCP) prevenci pneumocystového zápalu plic; - infekce ušní, krční a nosní (kromě angíny vyvolané streptokoky); - infekce ledvin a močových cest (močového měchýře, močovodu) včetně krátkodobé léčby i dlouhodobé preventivní léčby (aby se zabránilo opakování choroby) způsobených citlivými kmeny E. coli, Klebsiella sp., Enterobacter sp., Proteus mirabilis, Proteus vulgaris a Morganella morganii; - infekce ženských i mužských pohlavních orgánů včetně zánětů prostaty a různých pohlavně přenášených onemocnění (tento přípravek není účinný při léčbě syfilis); - zánět močovodu při kapavce a granuloma inguinale (vzácné sexuálně přenosné onemocnění); - ulcus molle; - infekce trávicího traktu: tyfus, paratyfus A a B, shigellóza (bakteriální dysenterie), průjem cestovatelů, bacilonosičství tyfu; - průjem způsobený Salmonelou enteritidis u pacientů se sníženou obranyschopností; - brucelóza (infekční onemocnění přenášené domácími zvířaty); - nokardióza; - infekce kůže a měkkých tkání; - léčba jiných infekcí vyvolaných mikroorganismy citlivými na kombinaci trimethoprimu a sulfamethoxazolu. Upozornění: Akutní zánět žaludku a střeva (gastroenteritis) vyvolaný Salmonella enteritidis by neměl být běžně léčen Cotrimoxazolem AL forte, protože tento přípravek nemá vliv na průběh onemocnění a dokonce může prodloužit délku vylučování (výjimky viz. výše).

 • AMOKSIKLAV 1,2 G 5X1.2GM Prášek pro inj. roztok Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Léčba: - infekce horních dýchacích cest (akutní a chronická sinusitida, akutní a chronická otitida, peritonzilární absces); - infekce dolních dýchacích cest (chronická bronchitida, pneumonie); - infekce močových cest; - gynekologické infekce; - gonorrhoea; - infekce kůže a měkkých tkání; - ranné infekce, pokousání zvířaty nebo člověkem; - infekce kostí a kloubů; - cholecystitida; - chancroid (měkký vřed); - odontogenní infekce; - smíšené infekce vyvolané grampozitivní a gramnegativní flórou a anaeroby: chronická sinusitida a otitida, peritonzilární absces, absces mléčné žlázy, aspirační pneumonie, peritonitida, cholangoitida, pooperační intraabdominální komplikace, břišní infekce. Profylaxe při chirurgických výkonech.

 • FROMILID 250 14X250MG Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Fromilid se užívá při: - infekcích horních cest dýchacích (zánět mandlí, zánět hrtanu, zánět středního ucha, akutní zánět obličejových dutin); - infekcích dolních cest dýchacích (akutní zánět průdušek, akutní opětovné vzplanutí chronického zánětu průdušek, zánět plic získaný z prostředí a atypický zánět plic); - infekcích kůže a měkkých tkání; - infekcích vyvolaných mykobakteriemi (M. avium complex, M. kansasii, M. marinum, M. leprae); - prevenci těchto infekcí u nemocných s AIDS; - eradikaci H. pylori u pacientů vředovou chorobou žaludku a dvanáctníku (vždy v kombinaci s jinými léky). Přípravek mohou užívat dospělí a děti.

 • GYRABLOCK 400 14X400MG Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Přípravek Gyrablock je užíván k léčbě náhle vzniklých i vleklých infekcí močových cest, jako je zánět ledvin a ledvinné pánvičky, zánět močového měchýře, močové trubice, prostaty (předstojné žlázy) a nadvarlete. Dále k léčbě nekomplikované kapavky, zánětu žaludku a střev vyvolaného původci citlivými na norfloxacin. Přípravek Gyrablock je vhodný pro dospělé.

 • FROMILID 500 14X500MG Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Fromilid se užívá při: - infekcích horních cest dýchacích (zánět mandlí, zánět hrtanu, zánět středního ucha, akutní zánět obličejových dutin); - infekcích dolních cest dýchacích (akutní zánět průdušek, akutní opětovné vzplanutí chronického zánětu průdušek, zánět plic získaný z prostředí a atypický zánět plic); - infekcích kůže a měkkých tkání; - infekcích vyvolaných mykobakteriemi (M. avium complex, M. kansasii, M. marinum, M. leprae); - prevenci těchto infekcí u nemocných s AIDS; - eradikaci H. pylori u pacientů vředovou chorobou žaludku a dvanáctníku (vždy v kombinaci s jinými léky). Přípravek mohou užívat dospělí a děti.

 • OSPAMOX 500 MG 14X500MG Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Ospamox je se užívá k léčbě infekcí vyvolaných mikroorganismy citlivými na amoxycillin. Infekce dýchacího ústrojí: - infekce horních cest dýchacích; - infekce dolních cest dýchacích (náhle vzniklé a vleklé záněty průdušek, zápaly plic, abscesy plic, černý kašel - období inkubace a časná období). Infekce močového ústrojí a pohlavního ústrojí: - náhle vzniklé a vleklé záněty ledvinných pánviček a zánět ledvin, zánět prostaty, zánět nadvarlete, zánět močového měchýře, zánět močové trubice, vylučování bakterií močí bez příznaků za těhotenství; - kapavka. Gynekologické infekce: - septické potraty, zánět vaječníku, dělohy, děložní sliznice. Infekce trávicího ústrojí: - břišní tyfus, paratyfus, zvláště s přidruženou sepsí ("otravou krve") - (v těchto případech se Ospamox kombinuje s aminoglykosidovými antibiotiky), kontrola nosičů salmonelózy; - infekce žlučových cest (zánět žlučových cest, zánět žlučového měchýře). Infekce kůže a měkkých tkání. Leptospiróza (polní, blaťácká horečka). Náhle vzniklé a bezpříznakové listeriózy. I. stadium lymské boreliózy. Eradikace Helicobacer pylori. Pokud není nutná parenterální (mimostřevní) léčba (např. ampicilinem), Ospamox je účinný také v následujících situacích: - na krátkou profylaktickou léčbu (24-48 hodin) u pacientů před chirurgickými výkony (např. v dutině ústní); - při zánětech nitroblány srdeční, např. vyvolané enterokoky (samotným nebo v kombinaci s aminoglykosidovými antibiotiky); - při bakteriálních zánětech mozkových blan (v závislosti na výsledku zkoušek citlivosti, zvláště u dětí); - sepse ("otravy krve"), vyvolané choroboplodnými bakteriemi citlivými na amoxycillin. Infekce způsobené choroboplodnými zárodky, s prokázanou citlivostí vůči penicilinu G, se mají přednostně léčit penicilinem G. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství i děti.

 • OSPAMOX 750 MG 14X750MG Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Ospamox je se užívá k léčbě infekcí vyvolaných mikroorganismy citlivými na amoxycillin. Infekce dýchacího ústrojí: - infekce horních cest dýchacích; - infekce dolních cest dýchacích (náhle vzniklé a vleklé záněty průdušek, zápaly plic, abscesy plic, černý kašel - období inkubace a časná období). Infekce močového ústrojí a pohlavního ústrojí: - náhle vzniklé a vleklé záněty ledvinných pánviček a zánět ledvin, zánět prostaty, zánět nadvarlete, zánět močového měchýře, zánět močové trubice, vylučování bakterií močí bez příznaků za těhotenství; - kapavka. Gynekologické infekce: - septické potraty, zánět vaječníku, dělohy, děložní sliznice. Infekce trávicího ústrojí: - břišní tyfus, paratyfus, zvláště s přidruženou sepsí ("otravou krve") - (v těchto případech se Ospamox kombinuje s aminoglykosidovými antibiotiky), kontrola nosičů salmonelózy; - infekce žlučových cest (zánět žlučových cest, zánět žlučového měchýře). Infekce kůže a měkkých tkání. Leptospiróza (polní, blaťácká horečka). Náhle vzniklé a bezpříznakové listeriózy. I. stadium lymské boreliózy. Eradikace Helicobacer pylori. Pokud není nutná parenterální (mimostřevní) léčba (např. ampicilinem), Ospamox je účinný také v následujících situacích: - na krátkou profylaktickou léčbu (24-48 hodin) u pacientů před chirurgickými výkony (např. v dutině ústní); - při zánětech nitroblány srdeční, např. vyvolané enterokoky (samotným nebo v kombinaci s aminoglykosidovými antibiotiky); - při bakteriálních zánětech mozkových blan (v závislosti na výsledku zkoušek citlivosti, zvláště u dětí); - sepse ("otravy krve"), vyvolané choroboplodnými bakteriemi citlivými na amoxycillin. Infekce způsobené choroboplodnými zárodky, s prokázanou citlivostí vůči penicilinu G, se mají přednostně léčit penicilinem G. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství i děti.

 • MYCOMAX 150 3X150MG Tobolky Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Použití léčebné: přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti s tělesnou hmotností nad 20 kg a starší 3 let, postižení jak povrchovou (slizniční, kožní), tak i orgánovou (jaterní, plicní, ledvinovou, mozkovou atd.) infekcí vyvolanou zejména kvasinkami rodu Kandida (Candida albicans a další) a kryptokoky (Cryptococcus neoformans a další). V léčbě orgánových infekcí se flukonazol uplatňuje u nemocných se závažným základním onemocněním (cukrovka, druhotné houbové infekce při léčbě širokospektrými antibiotiky, nádory, poruchy imunity a jiné formy oslabení obranyschopnosti, jako je AIDS a další). V léčbě povrchových infekcí se dosahuje výborných výsledků zejména při postižení sliznic ústní dutiny a jícnu, při akutních i chronických infekcích gynekologických a infekcích kůže a nehtů. Použití profylaktické: k zabránění vzniku infekce u ohrožených jedinců: u nemocných, kteří sice nemají známky infekce, ale jejichž základní nemoc (nebo její léčba) je provázena oslabením obrany proti infekci. V takovém případě by rozvinutá houbová infekce mohla probíhat velmi závažně až s rizikem ohrožení života (AIDS, nádory, transplantace orgánů a jiné).

 • OSPEN 1500 30X1500KU Potahované tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let. Ospen se používá k léčbě a prevenci mírných až těžkých infekčních onemocnění vyvolaných mikroorganizmy citlivými na penicilin. - Infekce ušní, nosní, krční: - streptokoková onemocnění (spála, spálová angina, Vincentova angina s vředy a povlaky, zánět hltanu, hltanové mandle, hnisavý zánět nosohltanu, náhle vzniklý zánět středního ucha, zánět dutin. - Infekce dýchacích cest: - bakteriální zánět průdušek a plic. - Infekce kožní: - erysipel (růže), erysepieloid (kožní červenka od vepřů), hnisavá kožní onemocnění (impetigo contagiosa) - puchýřovité kožní onemocnění, furunculosis - mnohočetné hnisavé záněty míšků vlasových), abscesy (hnisavé hlízy), flegmóny (neohraničené hnisavé záněty); - erythema chronicum migrans (stěhovavé vleklé zarudnutí) a jiné projevy lymské boreliózy. - Jiná infekční onemocnění: - rány po pokousání (tj. v obličeji a hluboké rány rukou) a popáleniny. - Prevence: - streptokokových infekcí a jejich komplikací, tj. revmatické horečky a chorey minor (posunčiny), kloubního revmatismu, zánětu nitroblány srdeční, zánětu ledvin; - bakteriálního zánětu nitroblány srdeční u pacientů s vrozeným, nebo revmatickým onemocněním před a po malém chirurgickém výkonu tj. po vynětí mandlí, vytržení zubů atp.; - pneumokokových infekcí u dětí se srpkovitou chudokrevností. Jedná-li se o závažná onemocnění, jako jsou těžké zápaly plic, empyem (hnis v dutině tělní), otravu krve, zánět nitroblány srdeční, osrdečníku, zánět mozkových blan, zánět kloubů, kostní dřeně, pak má být v časném období podáván nitrožilně.

 • OSPEN 400 1X150ML Sirup Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Ospen sirup se užívá k léčbě a profylaxi mírných až středně těžkých infekcí, vyvolaných mikroorganismy, citlivými na penicilin např. anginy, anginy Plaut-Vincentovy, akutního zánětu středního ucha nebo zánětu dutin, bakteriálních zánětů průdušek a plic, vyjímaje těch, které vyžadují parenterální léčbu. Dále se používá k léčbě spály, erysipelu, (růže) impetiga contagiosa (puchýřovité kožní onemocnění), furunkulózy (mnohočetné hnisavé záněty vlasových míšků), absesů (hnisavé hlízy), flegmon (neohraničené hnisavé záněty). K prevenci streptokokových infekcí a jejich následků jako je revmatická horečka, chorea minor (posunčina), zánětů kloubních, zánětů nitroblány srdeční, po malých chirurgických výkonech jako je vynětí mandlí nebo vytržení zubů. Ospen se může používat jako podpůrná léčba při parenterální léčbě penicilinem.

 • OSPAMOX 250 MG/5 ML 1X60ML Prášek pro suspenzi Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Ospamox je se užívá k léčbě infekcí vyvolaných mikroorganismy citlivými na amoxycillin. Infekce dýchacího ústrojí: - infekce horních cest dýchacích; - infekce dolních cest dýchacích (náhle vzniklé a vleklé záněty průdušek, zápaly plic, abscesy plic, černý kašel - období inkubace a časná období). Infekce močového ústrojí a pohlavního ústrojí: - náhle vzniklé a vleklé záněty ledvinných pánviček a zánět ledvin, zánět prostaty, zánět nadvarlete, zánět močového měchýře, zánět močové trubice, vylučování bakterií močí bez příznaků za těhotenství; - kapavka. Gynekologické infekce: - septické potraty, zánět vaječníku, dělohy, děložní sliznice. Infekce trávicího ústrojí: - břišní tyfus, paratyfus, zvláště s přidruženou sepsí ("otravou krve") - (v těchto případech se Ospamox kombinuje s aminoglykosidovými antibiotiky), kontrola nosičů salmonelózy; - infekce žlučových cest (zánět žlučových cest, zánět žlučového měchýře). Infekce kůže a měkkých tkání. Leptospiróza (polní, blaťácká horečka). Náhle vzniklé a bezpříznakové listeriózy. I. stadium lymské boreliózy. Eradikace Helicobacer pylori. Pokud není nutná parenterální (mimostřevní) léčba (např. ampicilinem), Ospamox je účinný také v následujících situacích: - na krátkou profylaktickou léčbu (24-48 hodin) u pacientů před chirurgickými výkony (např. v dutině ústní); - při zánětech nitroblány srdeční, např. vyvolané enterokoky (samotným nebo v kombinaci s aminoglykosidovými antibiotiky); - při bakteriálních zánětech mozkových blan (v závislosti na výsledku zkoušek citlivosti, zvláště u dětí); - sepse ("otravy krve"), vyvolané choroboplodnými bakteriemi citlivými na amoxycillin. Infekce způsobené choroboplodnými zárodky, s prokázanou citlivostí vůči penicilinu G, se mají přednostně léčit penicilinem G. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství i děti.

 • DUOMOX 250 20X250MG Tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Duomox je určen k léčbě řady infekčních onemocnění způsobených baktériemi. Užívá se zejména v léčbě zánětů středního ucha, obličejových dutin, průdušek a dalších zánětů dýchacích cest. Dále se užívá při infekcích močového a pohlavního ústrojí, trávicího ústrojí a při některých infekcích kůže a měkkých tkání. Přípravek je určen dospělým, mladistvým i dětem.

 • DUOMOX 375 20X375MG Tablety Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Duomox je určen k léčbě řady infekčních onemocnění způsobených baktériemi. Užívá se zejména v léčbě zánětů středního ucha, obličejových dutin, průdušek a dalších zánětů dýchacích cest. Dále se užívá při infekcích močového a pohlavního ústrojí, trávicího ústrojí a při některých infekcích kůže a měkkých tkání. Přípravek je určen dospělým, mladistvým i dětem.

 • NOLICIN TBL OBD 20X400MG Registrovaný léčivý přípravek

  Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

  Lék může být použit k léčbě infekcí močových cest, kapavky, úplavice a salmonelózy. Přípravek je určený pouze pro dospělé.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám