Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Lékárnička-náplň do brašny velké-zdravotní materiál 30osob

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Lékárnička-náplň do brašny velké-zdravotní materiál 30osob
Vybavení lékárničky, které obsahuje základní komponenty pro poskytnuti první pomoci v terénu, dílně či zahradě. Více informací
Kód výrobku: 103557
Cena s DPH: 696 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Lékárnička-náplň do brašny velké-zdravotní materiál 30osob

Užití
Základní vybavení lékárničky pro poskytnuti první pomoci do příjezdu lékaře. Obsahuje větší množství obvazového materiálu, kompresy z gázy. cívkovou náplast, náplast s polštářkem, obinadla, obvazy, mastný tyl, trojcípý šátek, pryžové škrtící obinadlo, resuscitační roušku, gumové rukavice, izotermickoufólii, anatomickou pinzetu, nůžky, lékařskýteploměr. Náplast. Na určitá zraněni se hodí spíše polštářková, ale někdy si vystačíme i s klasickou bez polštářku.

Obvaz - obvaz hotový č.2,3,4. Kontrolujte, zda nemají prošlou lhůtu použitelnosti, pokud ano, není to už sterilní obvaz ale pouze klasický obvaz. Vata a gázové polštářky: hodí se k odsávání, otření rány.
Obvaz na popáleniny - jedná se o obdélníky z řídce tkané gázy sterilně balené, které se přikládají na popáleniny. Chrání spálenou kůži před dalším poškozením.
Mastný tyl, impregnováno hydrofobním masťovým základem. Nelepí se k ráně, k naložení na ránu.
Skrtídlo- pro poranění cév apod.
Nůžky se na ustřižení obvazu, kusu oblečeni je-li to nutné, abychom se dostali k ráně, nebo potřebujeme-li zastavit krvácení, či udělat šátek na podpěru poraněné ruky. Pinzetu užijeme určitě natahání klíšťat, Či nečistot z rány.
Sterilní rukavice - v případě pomoci neznámému člověku s krvácejícím poraněním je dobré je použít, abyste se chránili před případnými krví přenosnými chorobami. Trojcípý šátek- kfixaci poraněné ruky.
Resuscitační rouška- doporučuje seje používat pro umělé dýchání zvláště u cizích osob. Spínací špendlík- pro různé přichycení obvazů, apod.
Záznam o úrazu a tužka - občas je třeba učinit záznam typu od kdy je zaškrceno, kdy se událost stala apod.
Ostatní léky doporučujeme vybrat po poradě s lékařem nebo lékárníkem.

Fakta
Pro vybavení lékárničky na pracovišti není v ČR právní ani jiný předpis. Vybavení by mělo odpovídat konkrétním rizikům na pracovišti a mělo by být konzultováno se zařízením závodní preventivní péče.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz