Podrobné informace

Čajová konvice pro přípravu čaje SAYONARA a HANNASAKI,s léčivým účinkem.

Informace o produktu

Výrobce: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.
Kód výrobku: 75395
Kód EAN: 8594066421142
Držitel rozhodnutí: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.

Doplněk k čaji sayonara a hannasaki.

Konvice slouží k uchování čajového nápoje připraveného z čajů Sayonara a Hanasaki.

Funkce keltské spirály se vysvětluje jako jakási anténa, která generuje a usměrňuje pozitivní energii, a tímto efektem působí na molekuly vody, podobně jako energie pyramidální, nagnetická apod. Energetickým nábojem, který projevuje svou sílu již za několik minut, vydatně pomáhá nemocným orgánům, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu, pomáhá od bolesti hlavy, léčí ledvinové a žlučové problémy, záněty a mnoho dalších problémů.

Donedávna se tvrdilo, že se bioenergie nedá měřit. Měření využívá zakončení energetických drah všech našich orgánů na konečcích prstů rukou a nohou, a protože máme tyto končetiny vždy dvě, můžeme měřit obě polarity - jinovou i jangovou. Tím zjišťujeme nejen množství bioenergie, ale i vzájemnou harmonii našich orgánů, která znamená zdraví, zatímco disharmonie je vždy příčinou onemocnění.

Toto měření bylo provedeno lékařským přístrojem PROGNOS, vyvinutým kosmickým výzkumem - ve svém software má dvanáct miliónů měření, takže jeho přesnost je bezkonkurenční. Aby bylotestování objektivní, je třeba provést celou řadu měření. Měření léčivého hrnku se spirálou se prováděla mnohokrát, zrovna tak samotné spirály. Bylo zjištěno, že už za několik minut se projevil příznivý účinek. Nejlepší prověrkou je však denní praxe uživatelů a v neposlední řadě jednoduché pokusy na přírodě - zalévejte kontrolní semínka, např. řeřichy nebo hrachu, vodou aktivovanou v hrníčku a druhá semínka vodou neaktivovanou. Výsledky vás nejlépe přesvědčí.

Recenze

Recenze produktu Léčivá konvice s ratanem /bílá/

Diskuze

Diskuze k produktu Léčivá konvice s ratanem /bílá/

Přidat nový příspěvek do diskuze