Oblíbené položky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Prostředky proti hmyzu » Lapače hmyzu

Lapače hmyzu

Trávíte rádi teplé letní večery s přáteli na zahrádce nebo na chatě a pohodu vám tam narušuje dotěrný hmyz? Nebo máte potíže s lezoucím či létajícím hmyzem i doma? Vyzkoušejte lapače hmyzu, které Vám problémy s hmyzem pomohou vyřešit.

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Lapače hmyzu - detailní popis

Pro hubení v obytných prostorách je vhodný elektrický lapač hmyzu. Samotný odpuzovač i náhradní náplně zakoupíte na našem webu. Vyzkoušet můžete tekutou náplň do hubiče nebo polštářky.

Potřebujete-li se zbavit hmyzu v dětských pokojích, máme pro Vás řešení - Biolit Kids. Proč je vhodný zejména pro užívání v místnostech, kde se vyskytují děti? Tento elektrický odpařovač má dětskou pojistku, což zabrání odšroubování náplně, navíc vysoce hořká přísada v náplni brání proti případnému olíznutí.
Kromě značky Biolot je také oblíbený osvědčený hubič Raid, díky kterému se už komárů, much, vos a jiného hmyzu bát nemusíte.

Máte-li problémy s hmyzem na chatě, zahrádce či verandě, pomůže Vám UV lapač. Ten díky UV zářivce naláká hmyz dovnitř hubiče, kde je zneškodněn. Zde Vám nabízíme lapač značky Sencor.
Je už jen na Vás jaký druh hubiče zvolíte.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám