Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické potřeby Zdravotnický materiál Obinadla, obvazy, gázy, folie

SYSTAGENIX Hydroalginátový obvaz 5x5 cm 10 ks

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 67162
Hydroalginátový obvaz s obsahem stříbra určený k lokální léčbě silně exsudujících kolonizovaných a infikovaných ran.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Běžná cena: 779 Kč
635 Kč
Ušetříte: 18 % (144 Kč)
ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

SYSTAGENIX Hydroalginátový obvaz 5x5 cm 10 ks

Obvaz SILVERCEL hydroalginát se používá při léčbě veškerých ran, plošných i hlubokých, se střední až velkou tvorbou exsudátu včetně dekubitů bércových vředů, diabetických vředů, odběrových ploch, traumatických a chirurgických ran.

Vhodné použití 

Je-li třeba, odstraňte z rány nečistoty a proveďte oplach. Postupujte dle standardních protokolů. Okolí rány osušte. Vyberte takovou velikost obvazu SILVERCEL, aby byl obvaz o kousek větší, než je rána. Obvaz zastřihněte nebo přeložte tak, aby nepřesahoval okraje rány. Hluboké rány volně zatamponujte tak, aby obvaz nepřesahoval okraje rány. Překryjte obvaz SILVERCEL hydroalginát neokluzívním sekundárním obvazem, jako je např. hydropolymerový obvaz TIELLE/TIELLE Plus.

Kontraindikace
Obvaz SILVERCEL hydroalginát není indikován v následujících případech: Chirurgické implantace.

Fakta
Antiseptický obvaz SILVERCEL hydroalginát se stříbrem je sterilní netkaný obvazový materiál obsahující high-G alginát (kyselinu guluronovou), karboxymetylcelulózu (CMC) a postříbřená vlákna. Jedinečné složení obvazu umožňuje kontrolu exsudátu v ranách se střední až velkou tvorbou exsudátu tím, že vytváří optimální prostředí pro účinné hojení ran. Stříbrná vlákna ničí Široké spektrum mikroorganismů typických pro bakteriální kolonizace a infekce ran. V ranách se střední až velkou tvorbou exsudátu obvaz uchovává vlhké prostředí napomáhající hojení ran a umožňuje bezproblémové odstranění.

Poznámka
Upozornění: Obvaz SILVERCEL hydroalginát není určen k následujícím účelům: Zástava krvácení, použití v ranách s nízkou exsudací. Jakmile dojde ke zlepšení stavu rány a sníží se množství exsudátu, je optimálnější přejít na vhodnější obvaz. Užití u pacientů se známou citlivostí na stříbro. Je-li patrná infekce v ráně, je třeba zvážit systémovou antimikrobiální terapii. Pod lékařským dohledem lze obvaz SILVERCEL hydroalginát použít v kombinací se systémovými antibiotiky.

Informace o produktu

Výrobce: SYSTAGENIX
Značka: SYSTAGENIX
Kód výrobku: 67162
Kód EAN: 1747808
Držitel rozhodnutí: SYSTAGENIX

Recenze

SYSTAGENIX Hydroalginátový obvaz 5x5 cm 10 ks

Diskuze

SYSTAGENIX Hydroalginátový obvaz 5x5 cm 10 ks

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám