Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Ptáci a drůbež » Krmítka pro ptáky

Krmítka pro ptáky

Pozorujete rádi zvířata, nebo jim chcete pomoci? Na Lékárna.cz si můžete pořídit na krmítka pro ptáky zahradu či balkon.

Krmítka pro ptáky - detailní popis

Lékárna.cz nabízí krmítka pro ptáky

Lékárna.cz nabízí:

  • plastové krmítko s kovovými háčky k zavěšení - plastové krmítko pro exoty na zrní, ovoce a další. K zavěšení do klece pomocí dvou kovových háčků. Různé barvy.
  • kovový držák - džák na ovoce a zeleninu nabízí optimální možnost nabídnout čerstvé krmivo Vašemu malému kamarádovi hygienickou cestou. Krmivo se může zavěsit na mříž klece a tak se nazašpiní. Zároveň se pochromovaný držák postará o zábavu a pohyb při krmení.
  • hračka pro ptáky - keativní hřiště je vytvořeno především pro andulky, avšak ostatní ptačí opeřenstvo bude taktéž nadšené.

Doplňkové zboží

Neměli byste zapomínat ani na potřebné vitamíny a léčiva pro ptáky. Oblíbené je například vitamínové proso, kapky nebo drobná zrníčka. Pokud nemáte v blízkosti zahrady rybník nebo potok, je i malé pítko vítanou pomocí nejen pro ptáky, ale i další zvířata.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám