Oblíbené položky

Kosmodisk Active Sportovní pás - recenze

Kód výrobku: 109745
KOSMODISK ACTIVE masážní pás pro sportovce byl vyvinut ve spolupráci s lékaři, profesionálními sportovci a trenéry tak, aby zádům v oblasti kříže zajistil maximální pohodlí, potřebnou oporu a teplo. S pásem KOSMODISK ACTIVE budou Vaše záda ještě ohebnější.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Kosmodisk Active Sportovní pás

KOSMODISK ACTIVE masážní pás pro sportovce byl vyvinut ve spolupráci s lékaři, profesionálními sportovci a trenéry tak, aby zádům v oblasti kříže zajistil maximální pohodlí, potřebnou oporu a teplo. S pásem KOSMODISK ACTIVE budou Vaše záda ještě ohebnější.

Informace o produktu

Výrobce: STUDIO MODERNA S.R.O.
Značka: KOSMODISK
Kód výrobku: 109745
Kód EAN: 3831034505882
Držitel rozhodnutí: STUDIO MODERNA S.R.O.

Balení KOSMODISK ACTIVE obsahuje: sportovní bederní masážní pás Kosmodisk a gumičky pro připevnění pásu přímo na tělo.

Kosmodisk působí díky svému jedinečnému tvaru, nevyužívá žádné vedlejší zdroje energie (baterie ani magnety). Masíruje svaly v blízkosti páteře, čímž dochází k jejich stimulaci a zahřátí. Svaly se lépe prokrví, a tím se uvolní napětí způsobující bolest.

Pouzdro na pás je vyrobeno z vysoce kvalitního elastického materiálu - z bavlny a polyamidu, který je příjemný na dotyk. Pás lze však nosit také bez tohoto elastického pouzdra tak, že se pomocí gumiček upevní přímo na tělo.

KOSMODISK ACTIVE doporučujeme lidem, kteří často trpí bolestmi zad nebo jsou vystaveni většímu nebezpečí jejich poranění, např. sportovcům, fyzicky pracujícím lidem, lidem se sedavým zaměstnáním...

KOSMODISK ACTIVE je dostupný v těchto velikostech: M - 65-80 cm, L - 80-100 cm, XL - 100 - 120 cm

Pás účinně působí proti bolesti v kříži. Při nošení je velice pohodlný. Neomezuje v pohybu. Zajišťuje potřebnou oporu a teplo. Jeho upevňování je snadné a rychlé. Snadno se čistí. Na výrobek poskytujeme 30denní záruku vrácení peněz.

Masážní pás KOSMODISK ACTIVE noste nejméně 3 hodiny denně, ne však moc utažený, aby si na něj Vaše tělo příliš nezvyklo. Kosmodisk můžete nosit na oblečení i pod ním. Nejúčinnější však bude, když ho budete nosit přímo na holé kůži. Masážní pás připevňujte žebrovanou stranou směrem k zádům. Bederní pás Kosmodisk můžete vyjmout z elastického pouzdra a pomocí gumiček si ho můžete upevnit přímo na tělo. Tato úprava je pohodlnější při odpočinku či spánku. Kosmodisk můžete po dlouhodobějším nošení vyčistit pomocí jemného kartáčku v horké vodě. Užívejte při tom pouze mýdla, která nedráždí pokožku. Pouzdro na pás můžete prát v pračce na 40ºC. Samotný Kosmodisk však nikdy v pračce neperte. Kosmodisk vám bude sloužit tak dlouho, dokud nebude jeho povrch poškozen. Před prvním použitím si pozorně prohlédněte povrch masážního pásu a ujistěte se, že není poškozený.

KOSMODISK® je klinicky testovaná zdravotní pomůcka, která pomáhá ulevit od bolesti zad a páteře. Výsledky výzkumu zaznamenaly zlepšení stavu až u 80% testovaných osob. Kosmodisk působí přímo v místě bolesti páteře a je navržený tak, aby vám poskytl úlevu při práci, oddychu, sportu či jiných činnostech každodenního života. KOSMODISK® nemá nežádoucí účinky a může být úspěšně kombinován s mnoha terapeutickými metodami, tradičními i alternativními. Kosmodisk funguje díky svému jedinečnému tvaru a nepoužívá žádné přídavné zdroje energie (baterie ani magnety).

Recenze

Recenze produktu Kosmodisk Active Sportovní pás

Diskuze

Diskuze k produktu Kosmodisk Active Sportovní pás

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám