Podrobné informace

Hojivý krém na ruce s Měsíčkem lékařským a pupalkovým olejem. Vyplňuje drobné ranky v pokožce a obaluje ji ochrannou vrstvou.

Informace o produktu

Výrobce: CORMEN
Značka: ISOLDA
Kód výrobku: 94551
Kód EAN: 8594011501073
Držitel rozhodnutí: CORMEN

Účinky
Podráždění pokožky bývá častou příčinou jejího následného přesušení, začervenávání a vzniku drobných prasklinek. Olej ze semínek pupalky obsahuje cennou gamma-linoleinc kyselinu GLA, velmi vzácnou mastnou kyselinu, jež se nenalézá v mnoha rostlinách a má mnoho zásadních funkci v organizmu. Zlepšuje artrózu, srdeční obtíže, ekzémy, cirhózu, revma, menopauzu, PMS, roztroušenou sklerózu a krevní tlak. Pupalkový olej, obsažený v krému, vyplňuje drobné ranky v pokožce a obaluje jí ochrannou vrstvou, která podporuje hojivé procesy v kůži. Při pravidelné aplikaci alespoň 2x denně mizí podráždění pokožky a její povrch se stává jemný a vláčný.

Účinné složky
Pupalkový olej obsahuje vysoké procento kyseliny gama-linolenové, která obnovuje ochranné funkce pokožky, zabraňuje jejímu praskání a dráždění. Nedostatek kyseliny gama-linolenové se projevuje v šupinatění kůže, která se postupně stává tensí a prostupnější pro škodliviny. Pravidelná aplikace krémů s tímto olejem vede k obnově kožní tkáně a k prevenci případného dalšího poškození.

Měsíček lékařský patří mezi nejvyhledávanější přírodní bylinné extrakty. Má výborné hojivé, zklidňující a protizánětlivé účinky především díky obsahu karotenoidů. Moderní věda vyvinula mimořádně účinné koncentráty měsíčkového oleje, které i v malé dávce mají výrazně hojivé a tonizující vlastnosti.

Recenze

Recenze produktu Isolda hojivý krém na ruce s pup.olej.+měsíč.100ml

Diskuze

Diskuze k produktu Isolda hojivý krém na ruce s pup.olej.+měsíč.100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze