Podrobné informace

Kalhotky pro mobilní inkontinentní pacienty. Navlékací kalhotky MoliCare Mobile se nosí a také vypadají jako běžné spodní prádlo.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MOLICARE
Kód výrobku: 75349
Kód EAN: 4049500257763
Kód SÚKL: B65960
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Užití
Navlékací kalhotky MoliCare Mobile se nosí a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Díky systému 3-násobné ochrany jsou vysoce spolehlivé. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého pacienta. Speciální látka CyDex pohltí rychle a spolehlivě zápach.

Oblékají se jako spodní prádlo, svlékání je usnadněno roztržením sváru na boku kalhotek. Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání.

Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmísťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře - gel se nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Díky vysoké elasticitě a perfektní přilnavosti se přizpůsobí prakticky každé postavě.

Pohodlné řešení střední a těžké inkontinence. Mobilním pacientům poskytnou MoliCare Mobile nejvyšší možné pohodlí. U hyperaktivních nebo dementních pacientů ocení ošetřovatelský personál snadnou manipulaci.

Recenze

Recenze produktu MOLICARE Mobile Inkontinenční kalhotky Light 14 kusů

Diskuze

Diskuze k produktu MOLICARE Mobile Inkontinenční kalhotky Light 14 kusů

Přidat nový příspěvek do diskuze