Podrobné informace

Navlékací kalhotky MoliCare Mobile představují pohodlné řešení střední a těžké inkontinence. Díky systému 3násobné ochrany jsou vysoce spolehlivé. Speciální látka Odour Neutralizer spolehlivě pohlcuje zápach. Jsou prodyšné a mají optimální tvar.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MOLICARE
Kód výrobku: 185804
Kód EAN: 4049500608473
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Užití
Pohodlné řešení střední atěžké inkontinence. Mobilním pacientům poskytnou MoliCare Mobile nejvyšší možné pohodlí. U hyperaktivních nebo dementních pacientů ocení ošetřovatelský personál snadnou manipulaci. Navlékací kalhotky MoliCare Mobile se nosí ataké vypadají jako běžné spodní prádlo. Díky systému 3násobné ochrany jsou vysoce spolehlivé. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého pacienta. Speciální látka Odour Neutralizer pohltí rychle a spolehlivě zápach.

Dávkování
Dle potřeby.

Fakta
Oblékají se jako spodní prádlo, svlékání je usnadněno roztržením sváru na boku kalhotek. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmisťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře - gel se nehromadi na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Díky vysoké elasticitě a perfektní přilnavostí se přizpůsobí prakticky každé postavě.
Kalhotky se dodávají ve třech provedeních: zelené Mobile Light pro pacienty se střední inkontinenci, modré Mobile pro větší bezpečí, na denní nošení a fialové Mobile Super se zvýšenou absorpční kapacitou pro používání v noci.

Recenze (1)

Recenze produktu INKONTINENČNÍ kalhotky Molicare Mobile Large č.3 14ks9158330

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (0)

80 %

doporučuji

Diskuze

Diskuze k produktu INKONTINENČNÍ kalhotky Molicare Mobile Large č.3 14ks9158330

Přidat nový příspěvek do diskuze