Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Obinadla, obvazy, gázy, folie

Hypro - Sorb Z tvar zubního kořene 10 ks - diskuze

Kód výrobku: 45176
Hypro-Sorb Z je indikován pro zastavení kapilárního a parenchymatosního krvácení. Hypro-Sorb Z je určen k hemostázi po extrakci zubů ve stomatologii.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Hypro - Sorb Z tvar zubního kořene 10 ks

Hypro-Sorb Z je indikován pro zastavení kapilárního a parenchymatosního krvácení. Hypro-Sorb Z je určen k hemostázi po extrakci zubů ve stomatologii.

Informace o produktu

Výrobce: HYPRO s.r.o.
Značka: HY-PRO
Kód výrobku: 45176
Kód EAN: 8595144000099
Držitel rozhodnutí: HYPRO s.r.o.

Účinné látky
Atelokolagen

Užití
Atelokolagen typu I. bovinní, 99,9% krystalický. Atelokolagen je nejúčinnější známé hemostatikum, vyznačující se tkáňovou snášenlivostí, vstřebatelností, neimmunogenitou a podporou hojení.

Způsob použití: Hypro-Sorb Z se přiloží přímo na krvácející povrch a přitlačí. Doba přiložení závisí na druhu a rozsahu krvácení, na typu chirurgického výkonu a způsobu předoperační přípravy pacienta. Krváceni se obvykle zastaví po2 až 5 minutách. Obvykle se použiváv suchém stavuje však jej možnotaké zvlhčít sterilním fyziologickým roztokem. Interakce: Hypro-Sorb Z má specifickou aktivitu k trombocytům a indukuje uvolňování koagulačních faktorů, které spolu s faktory krevní plazmy vytváří tmelící fibrinovou substanci zastavující kapilární krvácení.

Fyziologický účinek: Hypro-Sorb Z implantovaný do tkáně se samovolně vstřebá za 2 až 4 týdny podle množství a krajiny těla.

Dávkování
Hypro-Sorb Z by měl být použit v množství zcela pokrývajícím povrch rány. Je-li to možné, doporučuje se po hemostázi jeho vyjmutí z operační rány, jinak se ponechá v tkáni jen v množství nutně nezbytném, protože v ráně poněkud nabobtná a je-li v nadbytečném množství, může tím vyvolat tlak na okolí operační rány.

Kontraindikace
Hypro-Sorb Z neni určen pro zástavu stříkajícího tepenného krvácení. Hypro-Sorb Z nesmi být vkládán do kostních fraktur, spojovaných akrylonitrilovými lepidly, protože snižuje pevnost lepeného spojení.

Vedlejší příznaky
U osob citlivých na bovinní bílkoviny neni vyloučena alergická reakce na implantovaný Hypro-Sorb Z, i když dosud nebyla klinicky pozorována. Nesmí být vkládán mezi okraje řezných ran, kde by komplikoval srůstání kůže a podporoval vznik široké jizvy. V případě poruchy srážení krve nebo použitím přípravků ovlivňujících koagulaci krve může být hemostatický účinek Hypro-Sorbu Z snížený nebo eliminován.

Recenze

Recenze produktu Hypro - Sorb Z tvar zubního kořene 10 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Hypro - Sorb Z tvar zubního kořene 10 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám