Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Hylo-Lasop 10 ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Hylo-Lasop 10 ml
Sterilní oční kapky bez fosfátů. Pro zvlhčení povrchu oka, například v souvislosti s operačními zákroky na oku. Snášenlivost se všemi druhy...Více informací
Kód výrobku: 113384
Cena s DPH: 284 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Hylo-Lasop 10 ml

Účinky
HYLO-LASOP obsahuje hyaluronát sodný, přirozenou látku, která se nachází v oku, ale také v jiných částech těla. Tato látka na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který odolává odplavení. Díky těmto bioadhezivním vlastnostem jsou rohovka a spojivka ošetřeny a společně s přirozenými slzami ideálně kluzké pro mžikání. Oči jsou dlouhodobě zásobovány stabilním zvlhčujícím filmem a tak jsou chráněny před podrážděním. Po operačních zákrocích na oku nebo po poraněních na oku může být vlastní sekrece slz redukována.

Regenerace povrchových tkání oka však vyžaduje setrvalé a dostatečné zvlhčování. Používáním přípravku HYLO-LASOP budou rohovka a spojivka dlouho a vytrvale zásobovány vlhkostí, takže fyziologické hojení může optimálně probíhat. Vzhledem k tomu, že HYLO-LASOP neobsahuje žádnou konzervační přísadu, je všeobecně výborně snášen. Navíc neobsahuje fosfáty - tím je zamezeno možným komplikacím s tvorbou usazenin na rohovce.

Dávkování
Počet denních dávek přípravku HYLO-LASOP je individuální - záleží na úsudku a/nebo doporučení Vašeho očního lékaře. Obvykle se používá 3krát denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších potížích lze přípravek HYLO-LASOP používat častěji. Pokud byste měl/a HYLO-LASOP používat častěji (více než 10x denně), nechte si vyšetřit oči od svého očního lékaře. HYLO-LASOP je vhodný pro dlouhodobé používání, přesto byste se měl/a při dlouhotrvajících obtížích rovněž zeptat na radu svého očního lékaře.

Složení
Hyaluronát sodný, chlorid sodný, citrátový pufr, sorbitol, voda

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz