Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Týden šílených slev

Hylo-Lasop 10 ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Hylo-Lasop 10 ml
Sterilní oční kapky bez fosfátů. Pro zvlhčení povrchu oka, například v souvislosti s operačními zákroky na oku. Snášenlivost se všemi druhy...Více informací
Kód výrobku: 113384
Cena s DPH: 284 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Hylo-Lasop 10 ml

Účinky
HYLO-LASOP obsahuje hyaluronát sodný, přirozenou látku, která se nachází v oku, ale také v jiných částech těla. Tato látka na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který odolává odplavení. Díky těmto bioadhezivním vlastnostem jsou rohovka a spojivka ošetřeny a společně s přirozenými slzami ideálně kluzké pro mžikání. Oči jsou dlouhodobě zásobovány stabilním zvlhčujícím filmem a tak jsou chráněny před podrážděním. Po operačních zákrocích na oku nebo po poraněních na oku může být vlastní sekrece slz redukována.

Regenerace povrchových tkání oka však vyžaduje setrvalé a dostatečné zvlhčování. Používáním přípravku HYLO-LASOP budou rohovka a spojivka dlouho a vytrvale zásobovány vlhkostí, takže fyziologické hojení může optimálně probíhat. Vzhledem k tomu, že HYLO-LASOP neobsahuje žádnou konzervační přísadu, je všeobecně výborně snášen. Navíc neobsahuje fosfáty - tím je zamezeno možným komplikacím s tvorbou usazenin na rohovce.

Dávkování
Počet denních dávek přípravku HYLO-LASOP je individuální - záleží na úsudku a/nebo doporučení Vašeho očního lékaře. Obvykle se používá 3krát denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších potížích lze přípravek HYLO-LASOP používat častěji. Pokud byste měl/a HYLO-LASOP používat častěji (více než 10x denně), nechte si vyšetřit oči od svého očního lékaře. HYLO-LASOP je vhodný pro dlouhodobé používání, přesto byste se měl/a při dlouhotrvajících obtížích rovněž zeptat na radu svého očního lékaře.

Složení
Hyaluronát sodný, chlorid sodný, citrátový pufr, sorbitol, voda

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz