Oblíbené položky

Hubneme s rozumem, zdravě a natrvalo - recenze

Kód výrobku: 31286
Pochopíte, proč se hubnout nedaří.S touto knihou a se změnou životního stylu to dokážete. Kniha vás nebude nutit k žádné dietě, ale neslibuje zázraky ani rychlá řešení.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Hubneme s rozumem, zdravě a natrvalo

Pochopíte, proč se hubnout nedaří.S touto knihou a se změnou životního stylu to dokážete. Kniha vás nebude nutit k žádné dietě, ale neslibuje zázraky ani rychlá řešení.

Informace o produktu

Výrobce: STOB CZ S.R.O.
Kód výrobku: 31286
Kód EAN: 9788087049068
Držitel rozhodnutí: STOB CZ S.R.O.

Pochopíte, proč se hubnout nedaří. S touto knihou a se změnou životního stylu to dokážete. Kniha vás nebude nutit k žádné dietě, ale neslibuje zázraky ani rychlá řešení. K trvalému zhubnutí vede jediná cesta - snížit energetický příjem a zvýšit výdej, změnit svůj životní styl. Všichni dělají podobné chyby - problém s kily začíná v hlavě, v nevhodných návycích. Vše je vysvětleno na názorných příkladech, pochopíte, proč se vám dosud nepodařilo zhubnout a proč diety nefungují. Naučíte se, jak si sestavit zdravý jídelníček, který vám bude vyhovovat. Recepty a doporučení vycházejí z českého prostředí a jsou přehledně zpracovány na názorných obrázcích. Kniha obsahuje dvanáct lekcí, jež povedou k rozumné redukci váhy - za týden půl kilogramu, za měsíc dva kilogramy a po skončení společného hubnutí šest kilogramů. To, co obvykle v knihách o hubnutí nebývá, je kapitola, jak si váhové úbytky udržet, kapitola o pohybu a jak mít rád sám sebe - jde však o kapitoly podstatné pro zvládnutí předsevzetí, jak znovu nepřibrat. Knihu doplňuje příběh Dana Kopála, který díky této metodě úspěšně zhubl o 30 kg. Jeho výpověď na konci každé lekce je velmi upřímná a zároveň povzbudivá. Přílohou knihy je unikátní ledničkový tahák - obsahuje energetické hodnoty dostupných potravin a barevně vyznačené živiny (bílkoviny, tuky, scharidy a množství vody v potravinách) a glykemický index. Kniha je úvodním titulem nové knižní edice Hubneme s rozumem.

Recenze

Recenze produktu Hubneme s rozumem, zdravě a natrvalo

Diskuze

Diskuze k produktu Hubneme s rozumem, zdravě a natrvalo

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám