Podrobné informace

Heřmánkový čaj s medem. Při zažívacích potížích, provázených křečemi zažívacího traktu, má protizánětlivý a mírně svíravý účinek, zmírňuje nadýmání.

Informace o produktu

Výrobce: HERBEX CECHIA SPOL.S R.O., NEDAŠOV
Značka: HERBEX
Kód výrobku: 31402
Kód EAN: 8586004532126
Držitel rozhodnutí: HERBEX CECHIA SPOL.S R.O., NEDAŠOV
Užití
Lehká zánětlivá onemocnění zažívacího traktu, zánětlivá onemocnění kůže a sliznic (včetně bakteriálních onemocnění dutiny ústní a dásní a zánětlivých onemocnění v oblasti konečníku a pohlavních orgánů), zmírnění obtíži při hemoroidech, na špatně se hojící drobná poranění a vředy.
Dávkovánií
Dle potřeby.
Účinné látky
Heřmánek pravý
Fakta
Hlavní účinnou látkou heřmánku pravého je silice. Její množství v sušené bylině se pohybuje kolem 1 %. Heřmánek pravý se užívá vnitřně v nálevu při nejrůznějších střevních potížích. Působí protizánětlivě a dezinfekčně. Uvolňuje křeče a zvyšuje pocení. Zevně se využívá jako součást obkladů na špatně se hojící rány, proti kožním vyrážkám, k léčbě hemoroidů a při ošetřování popálené kůže. Snižuje bolest, urychluje hojení a zabraňuje tvoření velkých jizev.
Silice obsažené v heřmánku pravém snižují hladinu serotinu a bradykininu - látek vznikajících při alergických reakcích. Používá se proto i jako lék proti alergii.

Recenze

Recenze produktu HERBEX Heřmánek s medem Premium Tea 20 x 1 g n.s.

Diskuze

Diskuze k produktu HERBEX Heřmánek s medem Premium Tea 20 x 1 g n.s.

Přidat nový příspěvek do diskuze