Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické prostředky » Pokožka, vlasy » Přípravky proti vším

Hedrin roztok spray 100ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 197662
85 %

Aktuální řešení odstranění vší. Umožňuje jednoduchý a pohodlný způsob aplikace přípravku. Mechanický rozprašovač pomáhá snadno nanést Hedrin roztok spray na hlavu a vlasy, včetně těžko dostupných míst. Tento výrobek může použít celá rodina.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace

Podrobné informace Hedrin roztok spray 100ml

Aktuální řešení odstranění vší. Umožňuje jednoduchý a pohodlný způsob aplikace přípravku. Mechanický rozprašovač pomáhá snadno nanést Hedrin roztok spray na hlavu a vlasy, včetně těžko dostupných míst. Tento výrobek může použít celá rodina.

Užití
Hedrin roztok spray umožňuje jednoduchý a pohodlný způsob aplikace přípravku. Mechanický rozprašovač pomáhá snadno nanést Hedrin roztok spray na hlavu a vlasy, včetně těžko dostupných míst. Jedná se roztok, který je vysoce účinný proti vším a jejích vajíčkům. Tento výrobek může použít celá rodina, aniž by navštívila lékaře, nicméně pro dosažení úspěchu je potřeba opatrnosti.

Návod k použití:
Hedrin roztok spray je připraven k použití po odstranění snimatelné barevné bezpečnostní pojistky pod jeho rozstřikovačem. (= ochrana proti náhodnému úniku obsahu)

 • Ramena si přikryjte ručníkem. Držte sprej asi 10 cm od vlasů; opatrně a rovnoměrně aplikujte dostačné množství roztoku na suché vlasy tak, aby jím pokožka i vlasy byly zcela kompletně pokryty a vlasy nasyceny. Buďte opatrní, nestříkejte sprej do očí a obličeje, nevdechněte jej.
 • Rozetřete roztok prsty nebo obyčejným hřebenem od kořínků vlasů ke koncům. Nechte vlasy přirozeně uschnout.
 • Nechte působit na vlasech nejméně 8 hodin nebo přes noc. Poté vlasy umyjte normálním Šamponem, důkladně je opláchněte vodou a usušte.
 • Je důležité tento postup s Hedrin roztok spray opakovat po sedmi dnech, aby se tak odstranily případné další v mezi čase vylíhnuté vši. Neopakování tohoto procesu může být důvodem selhání kúry a recidivy.

Dávkování
Aplikujte dostačné množství roztoku na suché vlasy tak, aby jím pokožka i vlasy byly zcela kompletně pokryty a vlasy nasyceny.

Příznaky
Hedrin roztok spray je vhodný k odstranění vší a jejich vajíček jak u dospělých, tak u dětí starších šesti měsíců.

Kontraindikace
Kdy Hedrin roztok spray nepoužívat:

 • Pokud jste citlivý na jakoukoliv složku přípravku. Věnujte zvýšenou pozornost pří použití Hedrin roztok spray.
 • Pouze pro vnější použití.
 • Vyhněte se kontaktu roztoku s očima. Při náhodném kontaktu s očima je ihned vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud přetrvává podráždění, vyhledejte lékaře.

Vedlejší příznaky
Při náhodném polknutí roztoku ihned vyhledejte lékaře a přineste s sebou originální balení, aby bylo patrno, které složky roztok obsahuje.

Fakta
Vši
Velikost vší závisí na jejich věku. Mohou být veliké od 1/2 mm do 3 mm a mohou dorůst do velikosti sezamového semínka. Vši je těžké zahlédnout, neboť mění barvu podle prostředí.

 • Vši žijí ve vlasové kštici blízko pokožky hlavy, ze které po svědivém probodnutí sají krev pro svou obživu. Vši nemohou skákat, létat nebo plavat. Přenášejí se přímým kontaktem z hlavy na hlavu. To je důvod, proč se vši objevují u dětí a útěch, kteří jsou v blízkém kontaktu s dětmi. Je proto nutné zkontrolovat všechny členy rodiny, kde sevši objevily.
 • Vši se vyskytují pouze u lidí a nesouvisí s hygienou vlasů.
 • Samičky vší kladou 3 až 5 vajíček za den, po dobu 7 dnů. Proto je nutné opakovat kúru po sedmi dnech, aby se tak odstranily případné další v mezi čase vylíhnuté vši - Vylíhnutá veš, známá „jako hnida", zůstává „přilepená" k vlasu. Hnida je však neškodná a můžete je odstranit prsty nebo jemným zubním kartáčkem.

Upozornění:
Jestliže se u jednoho člena rodiny objevily vši, je nutné zkontrolovat ostatní členy rodiny. Proces eradikace vší je nutno aplikovat uvšech a ve stejnou dobu.

Varování:
Během odvšivování Hedrinem nesmí být vlasy v blízkosti otevřeného ohně, cigaret ani jiných zdrojů ohně. Hedrin roztok spray není roztokem na vodní bázi- neochrání tak vlasy před jejich vzplanutím a shořením.

 • Použití pro těhotné a kojící matky: Hedrin roztok spray může být aplikován u těhotných a kojících matek.
 • Aplikace u dětí: U dětí mladších 6 měsíců - aplikace by měla vedena pouze pod lékařským dohledem.
 • Řízení motorových vozidel a obsluha strojních zařízení: Hedrin roztok spray neovlivňuje schopnost řídit nebo obsluhovat strojní zařízení.

Složení
Složení výrobku Hedrin roztok spray: Obsahuje dimetícone 4% w/w; dimeticone není chemický jed, ale účinně ničí vší na základě fyzikálního procesu. Další složkou je Cyclomethicone5.
Cyclomethicane5, je nosná složka, která se po skončení účinku přípravku odpaří.

Informace o produktu

Výrobce: THORNTON
Značka: HEDRIN
Kód výrobku: 197662
Kód EAN: 5011309562415
Držitel rozhodnutí: THORNTON

Recenze (4)

Recenze Hedrin roztok spray 100ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 85 %.

Přidat recenzi produktu

60 %

super aplikace
kvalitní rozprašovač
vystačí max. na 2 použití při polodlouhých vlasech
cena
100 %

Zatím vynikající

100 %

přípravek vši zcela zničil včetně hnid

80 %

dobrýefetktivní

problém zmizel
zatím nic

Diskuze

Diskuze Hedrin roztok spray 100ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám