Podrobné informace

Toaletní voda.Gucci Rush 2 je mladistvá, svěží vůně plná energie. Je to květinově ovocný koktejl se dřevitým základem. Vůně je vhodná pro náročné ženy všech věkových kategorií, které dokáží ocenit dobrou kvalitu a originalitu. Ideální vůně pro ženy, které vědí co chtějí a dokáží projevit své city a vzrušení

Informace o produktu

Výrobce: GUCCI
Značka: GUCCI
Kód výrobku: 81797
Kód EAN: 766124039509
Držitel rozhodnutí: GUCCI
Gucci Rush 2 je určena pro náročné ženy všech věkových kategorií, které dokáží ocenit kvalitu a originalitu. Pro ženy, které vědí, co chtějí, a dokáží projevit své city a vzrušení. Jedná se o květinově-dřevitou vůni. 

Hlava: narcis, konvalinka, palmové dřevo
Srdce: frézie, růže, gardénie
Základ: černý rybíz, pižmo, dubový lišejník

Toaletní voda

Guccio Gucci založil v 20. letech minulého století obchod s koženými doplňky pro jízdu na koních. Po jeho smrti se synové ujali vlády nad obchodem a již v padesátých letech se vypracovali na špičku módního žebříčku v Itálii. V dalších dvou desetiletích expandovali do světa a značka se stala legendou. Proslula mimo jiné i výrobou elegantních módních doplňků, především kabelkami a také parfémy - vše se vyznačuje typickou italskou lehkostí. Pokud hledáte luxusní, složité a erotizující vůně zaměřte se na Gucci Eau De Parfum II a Gucci Pour Homme. Chcete být přitažliví? S parfémy Gucci je to jednoduché!

Recenze (2)

Recenze produktu Gucci Rush 2 Toaletní voda 75ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (3)

100 %

vřele doporučuji voní skvěle

  • super vůně pro smyslné ženy
  • -

(4) (3)

100 %

skvělá vůně

Diskuze

Diskuze k produktu Gucci Rush 2 Toaletní voda 75ml

Přidat nový příspěvek do diskuze