Podrobné informace

Hydroactive hydratační krém proti vráskám pro smíšenou pleť po 25. roce věku. Avokádový olej má aktivní hydratační a regenerační účinky na pleť.

Informace o produktu

Výrobce: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA
Značka: GREEN LINE
Produktová řada:
Kód výrobku: 112432
Kód EAN: 3838980801402
Držitel rozhodnutí: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA

Účinky
Kombinace přírodních účinných látek, které pleti navracejí to, co s přibývajícími lety ztrácí. Hydroactive hydratační denní a noční krém pro ošetření normální pleti po 25. roce věku. Avokádový olej má aktivní hydratační a regenerační účinky na pleť. Extrakt z ovsa pleť vyhlazuje a zmenšuje vrásky. Přidaná vícefunkční přírodní účinná látka ektoin chrání pleťové buňky před škodlivými vlivy prostředí a udržuje vlhkost pokožky. Ideální pro mladistvý vzhled pleti.

Péče o pleť
Škodlivé vlivy okolního prostředí a přírodních podmínek způsobují, že pleť časem ztrácí svoji barvu a pružnost, stává se sušší a začínají se na ní tvořit první vrásky. Tomu se však pravidelnou péčí přizpůsobenou Vašemu typu pokožky můžete účinně vyhnout.

Každý výrobek řady Green line Hydroactive obsahuje několik přírodních účinných látek, které svým synergickým spolupůsobením navrací pleti to, co s přibývajícími lety ztrácí: vláčnost, pružnost a vyhlazení. Výsledkem je svěží, mladistvá pleť bez ohledu na typ. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.

Recenze

Recenze produktu Green Line Hydroactive hydr.kr.proti vráskám 50ml

Diskuze

Diskuze k produktu Green Line Hydroactive hydr.kr.proti vráskám 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze