Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Přípravky na uši

FYTOFONTANA Aurecon ušní sprej Junior 30 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 181391
100 %

Aurecon Dětský Ušní sprej pro děti od 3 let, ředí a rozpouští ušní maz a pomáhá při jeho odstranění přirozenou cestou.

Více informací

Skladem

Pozítří odešleme, u vás ve středu 4. 11.

Pozítří odešleme, u vás ve středu 4. 11.

172 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

FYTOFONTANA Aurecon ušní sprej Junior 30 ml

Aurecon Dětský ušní sprej je přírodní produkt, který ředí a rozpouští ušní maz a pomáhá při jeho odstranění přirozenou cestou. Aurecon Dětský Ušní sprej odstraňuje přebytečný ušní maz, prach a jiné nečistoty.

Kdy a proč používat Fytofontána Aurecon ušní sprej Junior

  • snižuje možnost vzniku zánětu středního ucha a rýmy, posilňuje nervy
  • nahrazuje používání vatových tyčinek - jejich nesprávné používání může poranit ucho a může být příčinou akumulace ušního mazu na pozadí kanálku vnějšího zvukovodu
  • slouží jako ochrana proti vnějšímu zápachu ucha, v důsledku namočení ušního mazu vodou z bazénů

Proč je důležité dbát o hygienu uší

Nedostatečná péče věnována hygieně vnějšího ucha může vést ke zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem toho může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku příznivých podmínek pro mikroorganismy, které jsou zdrojem zdravotních potíží s možnými vážnými následky. V případech, kdy se ušního mazu tvoří příliš mnoho, anebo při nedostatečné hygieně může docházet k nahromadění ušního mazu, nazýváme ho zátkou ušního mazu. Tato zátka může poškozovat správné fungování ucha a může způsobit svrbění ucha, hučení v uších a snížení slyšitelnosti. V případě, že se tvoří příliš velké množství ušního mazu, je potřebné dodržovat pravidelnou hygienu vnějšího zvukovodu a to používáním takovýchto neagresivních prostředků.

Doporučená aplikace 

  • přípravek je určený pro děti, zvláště pro ty, kterým se tvoří tzv. suchý ušní maz
  • přípravek je vybavený ochranným nástavcem na konci aplikátoru, který zabraňuje, aby aplikátor zasahoval příliš hluboko do ucha.
  • Postup: vsuňte aplikátor AURECON Ušního spreje do ucha a vstříkněte 1-2 vstříknutí do každé dírky, 1 – 2x denně, přičemž přidržujte vstřikovač při vstupu do ucha
  • nakloňte hlavu mírně na stranu, čím zabezpečíte vtékání kapaliny do ucha
  • v případě potřeby aplikaci opakujte
  • po každém použití opláchněte nástavec vlažnou vodou

Věnujte pozornost

Pro zabezpečení příjemné aplikace přípravku AURECON Dětský Ušní sprej je potřeba, aby se skladoval a používal při pokojové teplotě. Přípravek je určený pro pravidelnou hygienu, ne na léčení!
Nepoužívejte v případě onemocnění sluchového orgánu, při perforaci ušního bubínku, anebo v případě, že se v uchu nachází nějaké cizí těleso! Nástavec nevkládejte příliš hluboko do ucha, abyste si ho nepoškodili nebo nepodráždili! Případné jiné zabarvení přípravku a jemné usazeniny jsou zapříčiněny rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku.
Zabraňte vniknutí do očí. Jakmile by se u Vás vyskytly jakékoliv problémy ucha, nepodceňujte je a neodkladně navštivte lékaře.

Složení výrobku

Voda, extrakt z netřesku střešního, extrakt z heřmánku, extrakt ze slézu maurského, aloe vera extrakt, benzalkonium chlorid.

Balení - 30 ml.

Skladování - Skladujte v originálním balení při pokojové teplotě. Kapky nepoužívejte po uplynutí data spotřeby uvedeného na obale. Skladujte mimo dosah dětí.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA
Značka: FYTOFONTANA
Produktová řada: FYTOFONTANA Aurecon
Kód výrobku: 181391
Kód EAN: 7640119230450
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA

Recenze (2)

FYTOFONTANA Aurecon ušní sprej Junior 30 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

100 %

Diskuze

FYTOFONTANA Aurecon ušní sprej Junior 30 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka