Oblíbené položky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Ostatní chovatelské potřeby

FARNAM Adam´s Plus Fogger 3x90 ml

Kód výrobku: 370652

Přípravek proti blechám, klíšťatům.

Více informací

729

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 29. 4.

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 29. 4.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace FARNAM Adam´s Plus Fogger 3x90 ml

Přípravek proti blechám, klíšťatům.

Informace o produktu

Výrobce: FARNAM Companies, Inc.
Značka: FARNAM
Kód výrobku: 370652
Kód EAN: 39079060196
Držitel rozhodnutí: FARNAM Companies, Inc.

FARNAM Adam´s Plus Fogger 3x90 ml

  • Dosáhne na blechy schované v kobercích, rohožích, závěsech, čalounění, psích peleších a mezerách v podlaze.
  • K použití v rodinných pokojích, velkých pokojích, garážích a boudách.
  • Nezanechává žádný dlouhotrvající zápach.
  • Obsahuje PRECOR®, což je "Regulátor růstu hmyzu".
  • Chrání po dobu 7 měsíců.
  • Hlavní výhodou produktu je, že jej postavíte do místnosti a necháte obsah volně uvolňovat, čímž se aerosol dostane do všech potřebných míst. Díky této unikátní výhodě dosáhnete totální regulace nežádoucích parazitů.

NÁVOD K POUŽITÍ: ( !!! čtěte velmi pozorně !!! )
Všechny povrchy, kde připravujete potraviny, by měli být zakryty během aplikace nebo pečlivě omyty po aplikaci. Volně položené potraviny zakryjte nebo ukliďte.

Před použitím dobře protřepejte.

Před vypuštěním aerosolu důkladně vyluxujte. Pro maximální efekt otevřete dvířka všech skříněk, kabinetů a dveří. Ukliďte nebo zakryjte volně položené potraviny, talíře, kuchyňské nástroje na přípravu potravin a povrchy, kde připravujete potraviny. V místnosti nenechávejte zvířata ani ptáky a zakryjte akvária. VYPNĚTE VŠECHNY HOŘLAVÉ ZDROJE JAKO PLAMENOVÉ HOŘÁKY, JINÉ OTEVŘENÉ OHNĚ NEBO ELEKTRICKÉ PŘÍSTROJE JAKO LEDNIČKY atp. V případě potřeby povolejte pecializovanou firmu na uzavření plynových zdrojů.

Použijte jednu láhev ( 1x90 ml ) na každých cca 35 m2 (místnost o velikosti 8x5 o výšce stropu 2,5 = 85 m3 ). NEPOUŽÍVEJTE VÍCE NEŽ JEDEN „FOGGER“ NA JEDNU MÍSTNOST. NEPOUŽÍVEJTE V MALÝCH UZAVŘENÝCH MÍSTNOSTECH JAKO JSOU ŠATNY, KABINETY NEBO POD STOLEM. NEPOUŽÍVEJTE V MÍSTNOSTI MENŠÍ NEŽ 1,5x1,5 m – NAMÍSTO TOHO NECHTE AEROSOL VNIKNOUT DO MALÉ MÍSTNOSTI Z JINÝCH VĚTŠÍCH POKOJŮ.

Před aplikací v garáži odstraňte vozidla.

Aerosol umístěte na vyšší bod uprostřed místnosti (např. na stojánek nebo stůl) a vložte pod něj novinový papír. Zároveň rozmístěte novinový papír na podlahu v okruhu cca jednoho kroku od místa rozprašování.

Před aktivováním nakloňte láhev mimo svůj obličej (aerosol vychází směrem přímo vzhůru z láhve). Stiskněte hranu aplikačního jazýčku pevně směrem dolů, dokud nedojde k zacvaknutí.

Po aktivování aerosolu ihned opusťte místnost nebo dům. Nechejte „zamořenou“ oblast uzavřenou alespoň na 2 hodiny. Poté otevřete všechna okna a dveře po dobu 1 hodiny před tím než se do místnosti vrátíte.

Pro nejlepší výsledky doporučujeme kombinovat s produkty ADAM´S PLUS určenými k bodovému ošetření postižených míst nebo v oblastech, kde bude pro aerosol těžké dosáhnout penetrace.

Recenze

Recenze FARNAM Adam´s Plus Fogger 3x90 ml

Diskuze

Diskuze FARNAM Adam´s Plus Fogger 3x90 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám