Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Sexuální potřeby » Erotické pomůcky

Erotické pomůcky

Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná.

Erotické pomůcky ke zpestření sexuálního života. Vaše milostné hrádky můžou být příjemnější a intenzivnější. Erotické pomůcky jsou vítaným společníkem v každé ložnici.

Erotické pomůcky - detailní popis

Lékárna.cz nabízí erotické pomůcky pro muže i ženy.

V nabídce Lékárna.cz najdete Venušiny kuličky, vibrátory i partnerské stimulátory. Dělíme je:

  • pomůcky pro muže - se postarají o správné vzrušení při sexu nebo v době, kdy se žádná partnerka nebo partner nepohybuje nablízku.
  • pomůcky pro ženy - zahrnují více druhů sexuálních hraček pro intimní potěšení. Erotické pomůcky pro ženy můžete bez obav pořídit jako dárek svým přítelkyním, kamarádkám, partnerkám, milenkám nebo manželkám.
  • pomůcky pro páry - využijí ženy i muži různého věku.

Doplňkové zboží

Lubrikační gely a masážní oleje představují šikovné pomocníky, jejichž úkolem je výrazně zpříjemnit, ozvláštnit a především usnadnit sex.

TIP! Pokud se chcete vyhnout sexuální rutině, nestyďte se sdělit partnerovi jak "to" potřebujete!

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám