Úvodní strana Výživa a hubnutí Potraviny vhodné pro diabetiky Dia polévky

Dia polévky

Na první pohled by se mohlo zdát, že najít dia polévku nemůže být nic těžkého. Polévka je přece slaná, tak kdo by do ní přidával cukr?, řekl by si běžný zákazník. Výrobci ale si asi myslí něco opačného: Na cukru se snadno pěstuje závislost a je také univerzálním ochucovadlem, tak proč bychom nemohli trošku cukru přidat do všeho? 

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Dia polévky - detailní popis

Abyste si mohli ve chvíli, kdy zrovna nestíháte vařit, bez obav zalít sáček polévky a nestudovat při tom složení napsané těmi nejmenšími písmenky na etiketách, vytvořili jsme pro vás kategorii, ve které najdete jen a pouze dia polévky. Bez cukru a jiných ochucovadel, kterým nikdo nemůže přijít na jméno. 

Ať už máte chuť na známou příchuť typu rajská nebo si troufnete i na houby nebo na japonskou řasu (ti největší experimentátoři si dají třeba i kvasnicovou), věřte nebo ne: bez cukru je mnohem lepší než ta, kde cukr je. Většinu dia polévek navíc výrobci vytvořili také s označením bezlepkové (neobsahující mouku).

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka